Angielski Online

Reklama Google


Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Dr Nona portal o tematyce zdrowia i urody. »

  Dr Nona to produkty kosmetyczno lecznicze, oparte tylko na naturalnych składnikach. Nie posiadają szkodliwych substancji chemicznych dlatego tez przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej i skłonnej do alergii. Portal dr Nona http://edrnona.pl zawiera informacje na temat zdrowego stylu życia i urody, połączony jest ze sklepem internetowym dr. Nona http://sklep.edrnona.pl/, posiadającym w swym asortymencie lecznicze produkty bez konserwantów pochodzące z Morza Martwego, takie jak suplementy diety. Oparte są na kompleksie bioorganomineralnym. Jest to połączenie olejków eterycznych i aromaterapeutycznych, ekstraktów roślinnych i minerałów z Morza Martwego.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja »

  Rehabilitacja to działanie kompleksowe stanowiące zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej lub możliwie najwyższej do osiągnięcia sprawności fizycznej lub psychicznej organizmu. Ma ona na celu pomoc w normalnym funkcjonowaniu danej osoby w społeczeństwie, a więc umożliwić pracę i wykonywanie innych czynności a także kontakty z innymi ludźmi. Czas trwania rehabilitacji jest uzależniony od stanu pacjenta. Im większy jest poziom niepełnosprawności tym intensywniejszy i dłuższy proces leczenia jest wymagany. Rehabilitacja łączy w sobie zarówno aspekty medyczne jak również społeczne. Rehabilitacja medyczna posiada cztery bardzo ważne cechy. Przede wszystkim jest to działanie powszechne. Do udziału w niej ma prawo każdy, nie zależnie od jego wieku czy też rokowań na jej powodzenie. Jest to równie proces ciągły. Rozpoczęta rehabilitacja trwa aż do przywrócenia pełnej (lub możliwie najlepszej) sprawności jej uczestnikowi, a więc tak dług jak istnieje taka potrzeba. Rehabilitacja to również leczenie kompleksowe. W procesie leczenia biorą udział specjaliści w różnych dziedzinach stosujących wiele technik terapeutycznych. Różni specjaliści oddziałują na sferę fizyczną i psychiczną pacjenta, a także na jego zachowania społeczne. Zapraszamy również na forum rehabilitacyjne

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na zmarszczki »

  Najprostszym i najefektowniejszym sposobem walki ze zmarszczkami jest regularne pielęgnowanie skóry i modelowanie konturu twarzy. Jak już większości wiadomo w młoda skóra zawiera pod dostatkiem kwasu hialuronowego, co zapewnia jej jędrność i elastyczność, a tym samym brak zmarszczek. Kwas hialuronowy to związek który, w naszym organizmie wiąże wodę ze skórą właściwą i w momencie gdy z postępem czasu nam go ubywa rodzą się zmarszczki. Rodzajem więc walki ze zmarszczkami jest dostarczanie naszemu organizmowi tej właśnie substancji. Wszystkie żele, kremy, preparaty w sobie kwas hialuronowy są doskonałym założeniem na wypełnianie zmarszczek, powinny więc stać się naszym obowiązkowym zestawem dbania o skórę. Dzięki temu miejsca w których bardzo często widzimy zmarszczki czyli:
  bruzdy nosowo?wargowe, linie marionetki, zapadnięte policzki, grzbietowa powierzchnia ręki i kąciki ust na pewno odzyskają swoją objętość.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gdańsk - medfizjo.pl »

  Gdy u Państwa dojdzie, do urazu, uszkodzenia naszego ciała wskutek operacji często długo dochodzimy do siebie. Nie każdy zaś wie, że czas ten można skrócić dzięki pomocy rehabilitantów, którzy znakomicie znają się na przywracaniu swoich pacjentów do zdrowia. Profesjonalna rehabilitacja odbywa się w naszym gabinecie medfizjo.pl jak też na życzenie w domu u klienta. Osoby, które wykonują u nas wszystkie czynności lecznicze to rehabilitanci z Sopotu i inni specjaliści, którym na sercu leży przede wszystkim dobro naszych klientów i powrót do odpowiedniej dla siebie kondycji. Od pierwszej wizyty pacjent jest w centrum naszej uwagi dzięki czemu masz pewność, że uzyskana pomoc i masaż leczniczy w całości pozwoli na odzyskanie sprawności. Fizjoterapeuta z miasta Gdańsk to osoba, która potrafi czynić cuda w zakresie rehabilitowania swoich pacjentów po rozmaitych urazach ortopedycznych, ale również neurologicznych. W naszym gabinecie Medfizjo można uzyskać profesjonalną poradę, jak również masaż, dopasowany do danego schorzenia.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • nobel 2009 »

  Amedeoprize - serwis poświęcony wybornym książką medycznym, ze wyjątkowym wliczeniem noblisów z medycyny. Na stronie umieszczone są też dane o nagrodzie medycznej Amadeo. Nagroda obejmowała publikacji o HIV / AIDS. Do znanych noblistów z medcyny należą m.in.: iwan pawłow, barbara mcclintock, arvid carlsson, prusiner, oliver smithies, mario capecchi, werner arber, elizabeth h. blackburn carol w. greider jack w. szostak, oraz wielu innych. Zapraszamy do poczytania.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Bydgoszcz »

  Na stronie internetowej naszego gabinetu stomatologicznego możesz zapoznać się z naszą szeroką ofertą. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zabiegu związanego z jamą ustną, działamy profesjonalnie oraz możliwie tanio. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszego gabinetu dentystycznego.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • dieta Herbalife »

  Stosowanie diety Herbalife może przynosić wiele korzyści - skutecznie zarządzanie wagą i odchudzanie, poprawa stanu zdrowia i zwiększenie odporności, zadbanie o kondycję i zadowalający poziom witalności. Wszystko zależy od doboru odpowiednich suplementów Herbalife, które klient stosuje podczas diety. Przed jej stosowaniem warto zasięgnąć pomocy licencjonowanego konsultanta Herbalife i skorzystać z jego wiedzy na ten temat.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe Zapalenie skóry u niemowląt »

  Jeżeli szukałaś informacji na temat atopowego zapalenia skóry u niemowląt to świetnie trafiłaś. Jest to jedyne miejsce w polskim internecie, w którym dowiesz się wszystkiego od a do z. Zawarte na tej stronie informację pomagają młodym mamo pokonanie tej przypadłości u ich pociech. Dowiesz się między innymi: jak leczyć AZS, jak rozpoznać objawy, dowiesz się co jest źródłem powstawania tej choroby i wiele innych informacji.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czosnek pospolity »

  Czosnek jest jest warzywem i pryprawą znaną od milleniów. Już w dawnym Egipcie traktowano go jako medykament. Udawadniają to odnalezione w jednej z piramid pergaminy z regułami na niemal 500 farmaceutyków. Czosnek idealnie nadaje się do zwalczania zimowych infekcji. Związkiem odpowiedzialnym za właściwości czosnku jest allicyna - organiczny związek siarki. Czosnek również jest doceniany w kuchni jako przyprawa. Dodaje on potrawom charakterystyczny aromat.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi Poznań pomoże tobie sięgnąć po zdrowie. »

  Kiedy słyszysz słowa Tai Chi, zastanawiasz się może, czym ono jest? Ospałe, ruchy ani trochę nie przypominają sztuki walki jaką TaiChi rzekomo jest. Są to tylko złudzenia. Tak jak to zwykle w chińskiej tradycji bywa, granica pomiędzy różnorodnymi dziedzinami nie wydaje się być nadmiernie mocna. Kunszt ten ma dwoiste oblicze. Zawsze była umiejętnością walki a w tym samym czasie umiejętnością zachowania dobrego zdrowia. W Akademii Tai Chi w Poznaniu kultywujemy ten drugi aspekt. Nie odżegnujemy się od dziedzictwa sztuki walki. Aprobujemy niemniej, że aspekt bojowy w dzisiejszym otoczeniu jest mniej użyteczny aniżeli potrzeba zachowania zdrowia. Do dawnych czasów możemy zaliczyć przypadki, kiedy daliśmy radę dzięki swoim zdolnościom, bez broni pokonać wielu wrogów. Teraz mamy poważniejszego konkurenta - cywilizację. Konkurenta, który po cichu, powoli rujnuje nasze zdrowie. Coraz bardziej powszechne współcześnie choroby serca, nadciśnienie, zaczynają zbierać plon większy niż niejedna wojna. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy ból pleców, są tak nagminne, że zaczynamy je traktować jako oczywistą część życia. Nie musi tak być. Korzystając z tysiącletniej wschodniej wiedzy, możemy wykluczyć z życia efekty stresów, czy tak powszechna dolegliwość jak bóle kolana. Tai-Chi proponuje niezwykły układ ćwiczeń przywracających balans ciała. Działa holistycznie na ciało a nie miejscowo tak jak większa część teraźniejszych terapii. Dzieki temu uruchamiane są spontaniczne odruchy obronne naszego organizmu. Możemy dzięki temu odzyskać a co najważniejsze, utrzymać nasze zdrowie.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Zakupy w internecie cieszą się rosnącą popularnością, nic więc dziwnego, że ten trend nie ominął aptek. Apteki internetowe zdobywają przewagę nad swoimi stacjonarnymi odpowiednikami głównie za pomocą niższych cen, pozwalają one przyciągnąć klientów, którym nie przeszkadza czekanie na otrzymanie przesyłki. W naszej aptece internetowej szczególnym powodzeniem cieszą się preparaty takie jak Belissa, Belissa anti red czy Belissa cera. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie u dzieci - profesjonalne leczenie »

  Niejeden z nas posiada różnorakie zaburzenia, które utrudniają nam życie. Niekiedy są to wady widoczne na pierwszy rzut oka, lecz bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do tej drugiej grupy zaburzeń wypada zaliczyć jąkanie. Jest to wada, która nie ulega wątpliwości stanowi duży dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można jednak efektywnie konkurować. Nasza firma trudni się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne ale a oprócz tego sprawdzone metody pozwalają dochrapać się pożądany sukces osobom systematycznym a oprócz tego które faktycznie chcą zwalczyć ten zadanie. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić powtórnie. Nasza terapia skierowana jest zarówno do dzieci jak i również osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami ani chybi zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • O aloesie i nie tylko »

  Aloes to niezwykła roślina stosowana w medycynie od wieków. W dzisiejszych czasach stanowi ona bazę dla wielu produktów od suplementów diety aż po kosmetyki. Ogromnym wzięciem cieszą się także diety bazujące o produkty z aloesu. Portal ten zajmuje się wszystkimi produktami wytwarzanymi z aloesu przez światowego lidera, firmę Forever Living Products.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znakomity dom »

  Poszukując bardzo dobrej zakładu opieki zdrowotnej w Stolicy czyli w Warszawie bardzo zapraszam do jednej z warszawskich klinik. Mam na myśli o ośrodek zwany klinika ortopedii Warszawa. Pozostaje to ośrodek zdrowotny mający doświadczonych lekarzy profesjonalistów i wiedzę praktyczną. Bardzo zapraszam na moich stronę internetową.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia ? choroba trzewna objawy »

  Celiakia (choroba trzewna) to schorzenie układu pokarmowego! Wykonaj badanie genetyczne na celiakię w certyfikowanym laboratorium na terenie całego kraju. Gwarancja uzyskania pewnego wyniku badania na celiakię oraz najwyższa jakość oferowanych usług. Celiakia to groźna choroba układu pokarmowego, dlatego nie zwlekaj i wykonaj już teraz badanie na chorobę trzewną! Wejdź na www.testdna.pl i przeczytaj więcej na temat celiakii (choroby trzewnej).

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław »

  Aktualnie powszechne są opinie, że estetyczny, higieniczny stan zębów odejmie nawet kilka lat. To bez wątpienia prawda! Odbierzesz sobie kilka lat, jeżeli postawisz na wprawne zabiegi u Stomatolog Wrocław. Wybierz imponującą formę usług w gabinecie stomatologicznym w Centrum Nadent we Wrocławiu. Dentysta Wrocław to godny podziwu specjalista. Zrealizuje Twoje przewidywania co do zdrowia uzębiania, ale również estetycznego kształtu zębów. Systematyczne konsultacje w naszym gabinecie nagrodzą Cię ładnym wyglądem Twojego uzębienia. Choroby zębów i przyzębia to dziś ambaras nagminny. Nie należy go banalizować. Wystarczy zaprojektować systematyczne konsultacje u Dentysty Wrocław, by stopniowo zwalczać wszelakie choroby w regionie jamy ustnej. U nas pożądane byłoby wyselekcjonować zabiegi z obszaru ortodoncji, protetyki, czy estetyki uzębienia. Jego jakość nie będzie wówczas rodziła żadnych niepewności. Spróbuj!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odporność »

  Każdego roku łapiesz przeziębienie, katar i grypę? Zapewne tak jest to spowodowane niską odpornością. Na rynku istnieje wiele preparatów, które zwiększają odporność. Jednak, czy warto jej brać jeżeli działają one krótkotrwale. Warto stosować stare i naturalne metody zwiększające odporność. Jeżeli chcesz się o nich poczytać zaprasza na stronę wzmocnienie-odpornosci.pl.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • preparaty na potencję »

  Masz problemy z potencją? Dzięki przedstawionej stronie www masz sposobność się już ich pozbyć jeżeli tylko korzystasz z naszykowanego sklepu. Odszukasz w nim lek na potencję, preparaty na potencję a też tabletki na potencje. Dokonując kupna tego typu leków którymi są leki na potencję, a również potencja tabletki mamy okazję już liczyć na niekosztowne zakupy takich leków. Każdy kto jest zainteresowany takimi lekami na pewno ma okazję skorzystania z tego typu zakupów o takiej porze jaka jest dla was właściwa. Gdy tylko dokonamy wpłaty za tego typu produkty mamy sposobność już spodziewać się szybkiej ich dostawy do mieszkania, przez kuriera.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczniczy syrop na kaszel »

  Nieprzyjemne uczucie pieczenia w przełyku powstaje najczęściej po skonsumowaniu potraw nadmiernie bogatych w cukry.
  Zgaga dotyczy ludzi w każdym wieku, przeważnie powstaje pomiędzy 39 a 42 rokiem życia a także u osób w okresie aktywności zawodowej. W większości wypadków cierpią kobiety w zaawansowanej ciąży.

  Około 20-30% populacji ludzi czuje dyskomfort związany z uczuciem pieczenia w przełyku dwa razy w miesiącu, a aż około 9% społeczeństwa zgaga pojawia się praktycznie codziennie. Zgaga, jak występuje często lub ma znaczne nasilenie, wyraźnie pogarsza jakość życia.

  Prawidłowe żywienia może zmniejszyć pokazywanie się złych objawów, dodatkowo sporadyczną ulgę i odzyskanie komfortu przynosi stosowanie środków zmniejszających nadmiar kwasów w żołądku. Likwidowanie symptomów wykorzystuje się naturalne rośliny lecznicze działające łagodząco na błony śluzowe układu pokarmowego a także jako ich uzupełnienie - występujące w naturze substancje mineralne.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dr Nona »

  Dr Nona to naturalne preparaty bez szkodliwych konserwantów, promuje zdrowy tryb życia i przyjmowanie naturalnych suplementów diety, które obejmują antyoksydanty. Pomagają one wydalić toksyny z naszego ciała, opóźniają proces starzenia się skóry, mają wpływ na układ immunologiczny organizmu oraz chronią przed różnymi infekcjami. Sekretem produktów Dr Nona jest ich skład, opierający się na kompleksie mineralnym, który został stworzony przez Izraelską Dr Nona Kuchinę i chroniony patentem. W jego skład wchodzą minerały z Morza Martwego, olejki lecznicze i pełne składników odżywczych wyciągi z roślin. Dr Nona zajmuje się tworzeniem takich preparatów jak: maseczki do ciała, kremy, odzywki, szampony do włosów, perfumy czy suplementy diety Dr nona. Nie tylko dbają nasze ciało ale także dbają o jego samopoczucie i zdrowie.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Piaseczno »

  Gabinet stomatologiczny dental-duo oferuje całkowite leczenie, diagnostykę i działania zapobiegawcze z zakresu stomatologii. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii. W naszym gabinecie dentystycznym znajdą Państwo wybitnych stomatologów - zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów mając na uwadze renomę naszej przychodni, a przede wszystkim troszcząc się o bezpieczeństwo i komfort pacjentów naszego gabinetu. Dzięki temu mamy zaszczyt pochwalić się ogromnym powodzeniem naszego gabinetu, uznaniem wśród klientów, i wspaniałą jakością usług. Dla regularnych klientów i wizyt rodzinnych oferujemy świetne upusty cenowe. Dla najmłodszych pacjentów przewidzieliśmy szereg świetnych urozmaiceń: kącik zabaw, możliwość obejrzenia wybranych bajek a także nagrody dla dzielnych klientów. W naszym gabinecie jest możliwość zapłaty za pomocą karty płatniczej. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Buty ortopedyczne »

  Współczesny postęp medyczny, zmierza za problemami, z którymi borykają się teraz pacjenci. Wszystkie schorzenia uszkadzające układ ruchu, ujawniają się podobnie w formie dolegliwości w innych strefach ciała. Fabrykacja różnorakiego gatunku produktów minimalizujących nieprawidłowości, zakłócenia w zakresie układu ortostatycznego, jest teraz doskonałym rozstrzygnięciem wielu kłopotów. Sklep ortopedyczny jest porządnie wyekwipowany w sprzęty ortopedyczne, których wymagasz, w konkretnym momencie. W naszej ofercie na pewno zaintrygują Cię nie tylko stabilizatory, czy ortezy, ale też komponenty rehabilitacyjne. Propagujemy piłki ortopedyczne lub poduszki rehabilitacyjne. U nas możesz kupić szczególne buty ortopedyczne, które służą do doskonałej modyfikacji w przypadku stóp. Wywołują ulgę, a Ty nie odczuwasz w tym rejonie dyskomfortu. Sklep ortopedyczny ręczy najlepszej postaci materiały ortopedyczne, które otrzymasz w niezwykle korzystnej cenie.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak powiększyć penisa »

  Masz już dosyć malutkiego przyrodzenia? Chcesz w końcu by wykonywał on własne zadanie i był źródłem dumy? W takim wypadku to właśnie dla ciebie jest naturalne powiększanie penisa. My doskonale znamy odpowiedz na wątpliwość jak powiększyć członka. Starczy, iż przyjdziesz do nas i zadasz nam je, a niezwłocznie uzyskasz najważniejszą odpowiedź. Uwierz nam a zwiększenie penisa będzie własnym udziałem. Należy wyłącznie uwierzyć nam i wejść na Internet. Stworzona przez nas strona jest przygotowana właśnie dla ciebie. Czemu poszukiwać niepewnych informacji w Internecie, skoro już teraz jesteś w stanie posiadać to co najlepsze. Nie ufaj niepewnym rozwiązaniom, jakie są rozgłaszane przez znajomych oraz bliskich.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna