Angielski Online

Reklama Google


Fryzjer Podkategoria: Fryzjer

 • Fryzjer Katowice, stylista fryzur, salon fryzjerski »

  Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 70 salonów działających na zasadzie franczyzy. Pierwsze z salonów zaczęły działać na Śląsku w latach osiemdziesiątych ciągle otwierane są nowe. Wszystkim jednak przyświeca wspólna idea: tworzenia miejsc gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar.

  Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion w Katowicach oferuje pełen zakres usług fryzjerskich.

  Proponujemy m.in.: strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki.

  Modelujemy i farbujemy fryzury kobiet i mężczyzn. Czesanie fantazyjne lub kok ślubny? A może prostowanie włosów?

  Regenerujemy włosy z szybkim efektem.

  Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Trendy Hair Fashion w Katowicach przy ul. Kochanowskiego 5.

  Telefon: +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

  GODZINY OTWARCIA: Pn. - Pt. 8.00 - 20.00 Sob. 8.00 - 16.00

  Zniżki dla Studentów za okazaniem ważnej legitymacji.

  Zapraszamy na naszą stronę: www.trendykatowice.pl

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki fryzjerskie jednorazowe oraz inne »

  Nasza spółka produkuje materiały i dodatkowo odzież jednorazową. Są to towary przeznaczone przede wszystkim do użytku w szpitalach, klinikach, przychodniach, a oprócz tego laboratoriach – w miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie nieskazitelnej czystości. Jesteśmy jednym z czołowych wytwórców tego rodzaju odzieży a także materiałów. Jako jedyni w Polsce tworzymy ciuchy jednorazową w czterech kolorach: niebieskim, granatowym, zielonym i dodatkowo białym. Nasze towar cieszą się dobrą opinią. Są wygodne oraz dodatkowo zapewniają należytą ochronę, a włóknina z której są wykonywane jest lekka, oddychająca i przewiewna oraz dodatkowo wytrzymała na rozerwania. Towary do użytku jednorazowego to wielka oszczędność – nie trzeba ich czyścić, prać ani prasować, a ich cena jest jedną z korzystniejszych na rynku. żeby przekonać się o tym zachęcamy do obejrzenia oferty naszej spółki.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transplantacja włosów - Hair-Med »

  Jeśli łysiejesz i zastanawiasz się jak zahamować ten proces to zapraszamy na konsultacje w Gabinecie Hair-Med w Mielcu lub konsultacje z naszym lekarzem specjalistom w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie i Wrocławiu.
  W trakcie konsultacji określimy możliwość przeszczepu włosów, przedstawiamy możliwy do uzyskania efekt przeszczepu.
  Najczęściej wykonujemy przeszczep włosów metodą FUE. Przeszczep włosów FUE jest zabiegiem bezbolesnym, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Jest to mało inwazyjna metoda o krótkim okresie rekonwalescencji i pozwala osiągać bardzo dobre rezultaty.
  W klinice Hair-Med transplantacje włosów przeprowadza doświadczony chirurg z dyplomem ISHRS i międzynarodowym doświadczeniem.
  W przypadku przeciwwskazań do przeszczepu zaproponujemy zabieg mezoterapii igłowej głowy, który pozwoli na zahamowanie łysienia poprawienie wzrostu włosów.
  Zapraszamy do Hair-Med. Więcej informacji na hair-med. pl

  Data dodania: 19 06 2020 · szczegóły wpisu »

Fryzjer - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fryzjer