Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'toczenie cnc':

 • Toczenie CNC »

  Nasza firma specjalizuje się w obróbce skrawaniem, obróbce plastycznej na zimno. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy niebywale ważne doświadczenie w branży, a także zdobyliśmy szacunek u wielu klientów. Głównym kierunkiem pracy naszego zakładu jest produkcja zleceniowa, na przykład: regeneracja i naprawa przyrządów, wytwarzanie detali metodami obróbki skrawaniem. Zajmujemy się także wytwarzaniem nietypowych detali, zgodnie z dokumentacją lub wzorem. W zakresie naszych usług posiadamy także regenerację i serwis przyrządów. Jesteśmy w posiadaniu maszyn CNC oraz maszyn konwencjonalnych. Jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość naszych produktów oraz niewygórowaną cenę usługi, co przekłada się na zadowolenie klientów naszej firmy o czym świadczy fakt, że duża liczba naszych klientów poleca nasze usługi swoim znajomym, rodzinie. Aby dokładniej poznać naszą firmę, serdecznie zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie cnc »

  Przedsiębiorstwo Metalko istnieje od 1992 roku. W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwo realizuje szereg usług z zakresu serwisu i modernizacji sprężarek oraz aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn oraz regeneracji armatury przemysłowej. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość świadczonych usług i produkowanych towarów. Podejmujemy się realizacji zamówień na zamówienie, iżby całkowicie odzwierciedlić oczekiwania Klientów. Nie boimy się wyzwań, wskutek tego podejmujemy się również wykonawstwa inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona załoga pracowników a oprócz tego innowacyjny park mechaniczny pozwalają nam podołać wymaganiom rozległego grona Klientów. Nasze artykuły sprzedajemy zarówno na rynku krajowym jak i produkujemy na eksport. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • spawanie »

  Jesteśmy korporacją, która na rynku istnieje od 1985 roku. Jest to perfekcyjne świadectwo jakości realizowanych przez naszą firmę zadań. Nasza oferta zawiera elementy układu hamulcowego, pompy paliwowe, szczegóły hydrauliki siłowej, szczegóły do przemysłu spożywczego, a oprócz tego niemało innych produktów. Park maszynowy zawarty w naszej korporacji został zebrany park maszynowy, który umożliwia nam podjęcie każdego zadania w ramach obróbki metali. Stosujemy rozwiązania również sterowane numerycznie jak również te sterowane ręcznie. Zapewnia to, że w naszej ofercie prawie każdy znajdzie garść dla siebie. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu olbrzymiemu doświadczeniu wykonane przez moją firmę towary zawsze stoją na najwyższym poziomie a także spełnią nadzieje nawet najbardziej wymagających konsumentów. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych sposobności.

  Data dodania: 29 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem cnc »

  Firma Metalko to firma z Bydgoszczy oferująca wykonywanie dobrej jakości powłok malarskich pozwalających na zabezpieczenie antykorozyjne różnego gatunku konstrukcji a oprócz tego urządzeń. Doświadczony zespół oraz prawidłowy dobór artykułów zapewniają najlepsze wyniki. Firma posiada co niemiara krajowych i międzynarodowych certyfikatów jakości, dzięki którym można mieć pewność, że jej usługi zostaną wykonane fachowo oraz z należytą szczegółowością. Takie powłoki malarskie dopasowane są do warunków panujących w lokalizacji danych konstrukcji i również urządzeń a oprócz tego do środowiska, które wpływa na sposobność ich korodowania. Dzięki temu wytrzymują one mnóstwo lat, bez widocznych uszkodzeń, co zapewnia dodatkowe oszczędności. Pośród ukontentowanych klientów Metalko znajduje się niemało osób indywidualnych, instytucji pożytku publicznego i firm.

  Data dodania: 25 07 2020 · szczegóły wpisu »