Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'tani hosting':

 • Tani hosting »

  Od 2009 roku projektujemy, wdrażamy, a oprócz tego administrujemy stronami www, sklepami internetowymi oraz portalami i serwisami, kierując się przede Ci przyjazną strukturą dla wyszukiwarek, wysoką użytecznością,, a oprócz tego zgodnością ze normami www.

  W naszych projektach znajdujemy złoty środek pośród ładną grafiką, czytelną nawigacją, dobrymi tekstami i skuteczną optymalizacją pod wyszukiwarki, żeby strona była docelowo widoczna wysoko w wynikach, a przez to w zdecydowanej większości przypadków odwiedzana przez ewentualnych klientów.

  Nasza propozycja to obsługa kontrahenta w zakresie skutecznej i profesjonalnej przekazu spółki w globalnej sieci Internet od a do z. Bezpłatne porady na każdym etapie projektu, bezawaryjny serwer na stronę internetową WWW, a ponadto firmowe skrzynki email, radę w wyborze, a ponadto rejestracja dobrej domeny, a w kolejnym etapie pełna obsługa z zakresu marketingu w sieci Internet.

  Pełna, kompleksowa gama usług związanych z promocją korporacji w globalnej sieci Internet sprawia, że możemy zaproponować bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Planujesz przebudować albo zainstalować nową witrynę www - Sprawdź nas!

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani hosting »

  Oprogramowanie
  Wszelkie serwery działają pod kontrolą systemu Linux Debian czy CentOS, a o przyjazną obsługę Wasze serwerów usiłuje oprogramowanie DirectAdmin w gatunku polskojęzycznej. Panel administracyjny DirectAdmin jest standardem wśród usługodawców serwerów wirtualnych i pozwala na zwykłą , a ponadto łatwą konfigurację omal wszystkich opcji Wasze serwera: stron internetowych, baz danych, skrzynek pocztowych. A przy tym na każdym serwerze instalujemy za darmo oprogramowanie Installatron, które umożliwia zainstalowanie ponad 50 wielorakich skryptów PHP oraz CGI (ang. Common Gateway Interface) w ciągu słowo w słowo kilku sekund (w pakiecie Installatron znajdują się m.in. Joomla, PHPBB2 do tego 3, PHP Nuke, Drupal, CodeIgniter, Gallery2, Coppermine na domiar tego niemało innych programów).
  Obsługa petenta
  Staramy się w każdym momencie usprawniać obsługę kontrahentów, gdyż poniższe Wy Wy ostatecznie decydujecie o naszym sukcesie. Do dyspozycji odbiorców uruchomiliśmy specjalny portal: Dział Obsługi Użytkowników również wyjście konwersacji z technikami za pośrednictwem sieć Gadu-gadu: nr 2080039. Dodatkowe informacje kontaktowe znajdują się na stronie kontakt.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieograniczony hosting www za 99 zl rocznie »

  Nie ograniczaj się! Jesteśmy pierwszym naprawdę nieograniczonym hostingiem, bez ukrytych haczyków. Gwarantujemy 99,99% dostępność naszych usług wraz z obsługą klienta w dzień i noc, w weekendy i święta. Nieograniczony hosting www ZENDEGO.PL.

  Skorzystaj z naprawdę nieograniczonych usług:
  - Darmowa domena k hostingu
  - Kazdy trzeci rok hostingu za darmo
  - Nieograniczona przestrzeń
  - Dowolna liczba kont mailowych
  - Dowolna liczba własnych domen
  - Nieograniczony transfer danych
  - Obsługa klienta w dzień i noc
  - Nieograniczona liczba wizyt
  - Gwarantujemy 99,99% dostępność
  - Codzienne kopie zapasowe danych

  To wszystko tylko za 99 zł rocznie z VAT.

  Oszczędzaj jeszcze więcej. Zamów nieograniczony hosting i zarejestrujemy przez Ciebie wybraną domenę .pl lub funkcjonalną domenę (np. .com.pl, .net.pl itp.) za darmo. Przy odnowieniu hostingu o kolejny rok odnowimy rejestracji Twojej domeny również za darmo.

  Hostujesz u nas przez wiele lat? Nagrodzimy Cię za Twoją lojalność. Każdy trzeci rok dajemy Ci cały rok hostingu gratis i nawet odnowimy Twoją dowolną domenę na następny rok gratis. Bez ukrytych dodatkowych opłat.

  Nie ma znaczenia, czy chcesz zamówić hosting lub domenę, potrzebujesz pomoc ustawić usługę oraz po prostu porozmawiać. Jesteśmy do Ciebie dyspozycji.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »