Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'szkolenia dla firm':

 • Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Firma Salesnews to serwis rozpowszechniający szkolenia ze sprzedaży . Zajmujemy się organizowaniem a także pośredniczeniem w kursach dla specjalistów i kierowników grup sprzedażowych w takich dziedzinach jak sprzedaż, administracja jakość produktu. Nasza załoga to doświadczeni lektorzy, którzy od lat pomagają polepszyć działalność przedsiębiorstw. Proponujemy szkolenia otwarte dla wszystkich zainteresowanych poprawą swoich kwalifikacji i szkolenia zamknięte, dedykowane do zainteresowanych grup.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa szkolenia »

  Pośród wielu firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw modnym się stało wysyłanie pracowników na szkolenia miękkie. Czym one są również jakim sposobem jest dozwolone zużyć posiadłą edukację na sposób zdatny do użycia? Teraz zasadniczą różnicą miedzy w taki sposób zwaną twardą przyswojoną w szkole wiedzą jest kwalifikacja dostosowywania się do nowych warunków, kwalifikacja słuchania również elastyczność w dostosowaniu się do nowych warunków przykładowo. firmowych. Szkolenia dla firm organizowane w  tym zakresie muszą egzystować przygotowywane wielce skrupulatnie, dobrym przykładem to jest jedna spośród firm która organizuje Warszawa szkolenia.  Mimo to w sam raz, w przeciwieństwie od momentu szkolnych wykładów, które są pełne regułek także teoretycznie sprawdzonych prawd, szkolenia które zwiemy miękkimi uczą kursantów myślenia w ustaleniach praktycznych, w ciągu negocjacji spośród klientami, efektywnego podejścia do kontrahenta, umiejętności rozwiązywania problemów w ekstremalnych sytuacjach także mnóstwo innych rozwiązań.. w dzisiejszych realiach ważne jest samodzielne umysł pracowników odpowiedzialnych za swoją pracę, wypuszczenie w szkolenia, które uczą ich samodzielnego i kreatywnego myślenia jest najlepszym sposobem aż do dynamicznego rozwoju waszej spółki plus osiągnięcia przez nią pełnego sukcesu. Więc nie warto się zastanawiać, w zamian nauczać osób metodami które ówczesny dobre u schyłku ubiegłego wieku godzina ulokować w przyszłościowe kursy dla firm.  Owoce z takiej inwestycji będą co koń wyskoczy zbierane natomiast jej zakręt będzie błyskawiczny. Myślę, że wymienione wprzódy argumenty są wystarczające ażeby was zasugerować że na dzień obecny nie posiada lepszego pomysłu aniżeli taka uruchomienie w siebie oraz swoją kadrę.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Kursy szkoły językowej zostały wielokrotnie docenione przez mieszkańców Krosna. Dzięki nim nasi uczniowie w niewyczuwalny sposób przyswajają nowe treści. Szkoła prowadzi kursy w najmniejszych grupach w Krośnie (maksymalnie 3 osoby) w wymiarze minimum 60 minut. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, duży zasób materiałów dydaktycznych oraz odpowiednio wyposażone sale lekcyjne. Zajęcia w ramach kursu Active-Kids prowadzone są w warunkach sprzyjających nauce poprzez zabawę. Podczas tych lekcji dzieci zaznajamiają się z obcym językiem oraz poszerzają zdolności zapamiętywania. Kursy szkoły językowej Active-Learning z Krosna to najlepsza inwestycja w rozwój.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »