Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'słownik':

 • Słownik ortograficzny »

  Szukasz znaczenia jakiegoś terminu? Potrzebujesz znaleźć szybko wyjaśnienie nurtującego Cię hasła? Słownik synonimów ułatwi Ci napisanie listu.  U nas znajdziesz wszystkie hasła ze słowników encyklopedycznych, a także z dziedziny geografii, biologii, fizyki, historii, informatyki, a nawet edukacji obywatelskiej i seksu. Możesz także znaleźć znaczenie swojego imienia, a także poznać bardzo zawiłą gwarę uczniowską. To wszystko możesz znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Translator językowy »

  W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest jedną z najbardziej przydatnych zdolności. Niemniej jednak, bardzo często nawet osoby perfekcyjnie mówiące danym językiem, potrzebują zasięgnąć pomocy dobrej jakości słownika. Wykorzystywanie sprawdzonego słownika jest również pomocne w przypadku ludzi uczęszczających na kursy językowe. Jeżeli poszukujesz słownika, oferującego dużą liczbę haseł, jest darmowy, a przy tym także solidny, uprzejmie zapraszamy na witrynę słówka.info. Słówka.info to nowoczesny słownik online, który sprawi, że Twoja nauka i praca będzie jeszcze przyjemniejsza. Nasz zaawansowany słownik hiszpański posiada w swej bazie kilkaset tysięcy terminów przełożonych na ponad dwadzieścia znanych a także mniej znanych języków europejskich. Postaraliśmy się by wszystkie tłumaczenia były dokładne a także rzetelne. Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia wygodne korzystanie z serwisu. Ponadto słownik słówka.info dla każdego tłumaczonego słowa posiada listę form a także odmian gramatycznych, jak również jego synonimy. Z tego powodu idealnie sprawdzi się jako pomoc w wszelkiego rodzaju przekładach. Skorzystaj z serwisu słówka.info już teraz i przekonaj się, że to doskonały wybór dla Ciebie.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik polsko norweski »

  Chciałbyś skończyć z przymusem przeglądania masywnych słowników, w celu odszukania pojedynczego wyrażenia? Teraz, jedyne co powinniśmy sprawić, to wpisać polskie słowo w odpowiednim okienku, a resztę wykonamy za Ciebie. Oraz to w zaledwie kilka sekund.

  Faktura Solid, zwracając uwagę na potrzeby swoich kontrahentów, przygotowała wygodny słownik polsko-norweski, dostępny on-line. Jego łatwy sposób użytkowania pozwala na dokształcenie się w zakresie norweskiego słownictwa, a oprócz tego językoznawstwa.

  W naszej podstawie znajduje się bogaty zasób leksykalny, obejmujący terminologię rozmaitych dziedzin. Obok wyrazów niezbędnych przy codziennych czynnościach, zadbaliśmy też o obecność specjalistycznej nomenklatury, będącej w centrum zainteresowania naszych kontrahentów biznesowych.

  Co wyróżnia waszą obsługę, to fakt, że do każdego hasła rzeczownikowego dodaliśmy potrzebny przyimek, określający styl wyrazu. Norweska gramatyka wymaga zastosowania stosownego rodzajnika, który nie zawsze jest w zgodzie z tym, występującym w języku polskim. Wasza troska o szczegóły umożliwia na wyeliminowanie pozornie prostych błędów.

  Nasza baza rozrasta się codziennie i to nie tylko dzięki waszym pracownikom, ale a także dzięki użytkownikom usługi, skorym do podzielenia się własną wiedzą. Prawie każdy może pomóc w projektowaniu słonika polsko-norweskiego, wystarczy, że we właściwej rubryce wpisze polskie słowo, a oprócz tego jego norweskie tłumaczenie, a nasz zespół udostępni je dla wszystkich.

  Data dodania: 10 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Słownik angielsko polski »

  Uczysz się języków obcych lub czytasz tekst w obcym języku i nie rozumiesz jakichś słówek? Zaglądnij do tego serwisu i znajdź interesujący Cię słownik angielski, niemiecki czy francuski. Serwis jest bardzo przydatny w pracy tłumacza lub w nauce. Chcesz napisać artykuł po niemiecku i nie jesteś pewien jakiegoś słowa? Tłumacz pomoże Ci szybko znaleźć znaczenia danego słowa razem z wyrażeniami, które się z nim wiążą. Czytasz książkę po francusku i nie rozumiesz jakiegoś słowa? Znajdź jego znaczenie i odmiany.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »