Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Rehabilitacja Gdańsk - medfizjo.pl »

  Gdy u Państwa dojdzie, do urazu, uszkodzenia naszego ciała wskutek operacji często długo dochodzimy do siebie. Nie każdy zaś wie, że czas ten można skrócić dzięki pomocy rehabilitantów, którzy znakomicie znają się na przywracaniu swoich pacjentów do zdrowia. Profesjonalna rehabilitacja odbywa się w naszym gabinecie medfizjo.pl jak też na życzenie w domu u klienta. Osoby, które wykonują u nas wszystkie czynności lecznicze to rehabilitanci z Sopotu i inni specjaliści, którym na sercu leży przede wszystkim dobro naszych klientów i powrót do odpowiedniej dla siebie kondycji. Od pierwszej wizyty pacjent jest w centrum naszej uwagi dzięki czemu masz pewność, że uzyskana pomoc i masaż leczniczy w całości pozwoli na odzyskanie sprawności. Fizjoterapeuta z miasta Gdańsk to osoba, która potrafi czynić cuda w zakresie rehabilitowania swoich pacjentów po rozmaitych urazach ortopedycznych, ale również neurologicznych. W naszym gabinecie Medfizjo można uzyskać profesjonalną poradę, jak również masaż, dopasowany do danego schorzenia.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi Poznań pomoże tobie sięgnąć po zdrowie. »

  Kiedy słyszysz słowa Tai Chi, zastanawiasz się może, czym ono jest? Ospałe, ruchy ani trochę nie przypominają sztuki walki jaką TaiChi rzekomo jest. Są to tylko złudzenia. Tak jak to zwykle w chińskiej tradycji bywa, granica pomiędzy różnorodnymi dziedzinami nie wydaje się być nadmiernie mocna. Kunszt ten ma dwoiste oblicze. Zawsze była umiejętnością walki a w tym samym czasie umiejętnością zachowania dobrego zdrowia. W Akademii Tai Chi w Poznaniu kultywujemy ten drugi aspekt. Nie odżegnujemy się od dziedzictwa sztuki walki. Aprobujemy niemniej, że aspekt bojowy w dzisiejszym otoczeniu jest mniej użyteczny aniżeli potrzeba zachowania zdrowia. Do dawnych czasów możemy zaliczyć przypadki, kiedy daliśmy radę dzięki swoim zdolnościom, bez broni pokonać wielu wrogów. Teraz mamy poważniejszego konkurenta - cywilizację. Konkurenta, który po cichu, powoli rujnuje nasze zdrowie. Coraz bardziej powszechne współcześnie choroby serca, nadciśnienie, zaczynają zbierać plon większy niż niejedna wojna. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy ból pleców, są tak nagminne, że zaczynamy je traktować jako oczywistą część życia. Nie musi tak być. Korzystając z tysiącletniej wschodniej wiedzy, możemy wykluczyć z życia efekty stresów, czy tak powszechna dolegliwość jak bóle kolana. Tai-Chi proponuje niezwykły układ ćwiczeń przywracających balans ciała. Działa holistycznie na ciało a nie miejscowo tak jak większa część teraźniejszych terapii. Dzieki temu uruchamiane są spontaniczne odruchy obronne naszego organizmu. Możemy dzięki temu odzyskać a co najważniejsze, utrzymać nasze zdrowie.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Znakomity dom »

  Poszukując bardzo dobrej zakładu opieki zdrowotnej w Stolicy czyli w Warszawie bardzo zapraszam do jednej z warszawskich klinik. Mam na myśli o ośrodek zwany klinika ortopedii Warszawa. Pozostaje to ośrodek zdrowotny mający doświadczonych lekarzy profesjonalistów i wiedzę praktyczną. Bardzo zapraszam na moich stronę internetową.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja »

  Rehabilitacja to działanie kompleksowe stanowiące zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej lub możliwie najwyższej do osiągnięcia sprawności fizycznej lub psychicznej organizmu. Ma ona na celu pomoc w normalnym funkcjonowaniu danej osoby w społeczeństwie, a więc umożliwić pracę i wykonywanie innych czynności a także kontakty z innymi ludźmi. Czas trwania rehabilitacji jest uzależniony od stanu pacjenta. Im większy jest poziom niepełnosprawności tym intensywniejszy i dłuższy proces leczenia jest wymagany. Rehabilitacja łączy w sobie zarówno aspekty medyczne jak również społeczne. Rehabilitacja medyczna posiada cztery bardzo ważne cechy. Przede wszystkim jest to działanie powszechne. Do udziału w niej ma prawo każdy, nie zależnie od jego wieku czy też rokowań na jej powodzenie. Jest to równie proces ciągły. Rozpoczęta rehabilitacja trwa aż do przywrócenia pełnej (lub możliwie najlepszej) sprawności jej uczestnikowi, a więc tak dług jak istnieje taka potrzeba. Rehabilitacja to również leczenie kompleksowe. W procesie leczenia biorą udział specjaliści w różnych dziedzinach stosujących wiele technik terapeutycznych. Różni specjaliści oddziałują na sferę fizyczną i psychiczną pacjenta, a także na jego zachowania społeczne. Zapraszamy również na forum rehabilitacyjne

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buty ortopedyczne »

  Współczesny postęp medyczny, zmierza za problemami, z którymi borykają się teraz pacjenci. Wszystkie schorzenia uszkadzające układ ruchu, ujawniają się podobnie w formie dolegliwości w innych strefach ciała. Fabrykacja różnorakiego gatunku produktów minimalizujących nieprawidłowości, zakłócenia w zakresie układu ortostatycznego, jest teraz doskonałym rozstrzygnięciem wielu kłopotów. Sklep ortopedyczny jest porządnie wyekwipowany w sprzęty ortopedyczne, których wymagasz, w konkretnym momencie. W naszej ofercie na pewno zaintrygują Cię nie tylko stabilizatory, czy ortezy, ale też komponenty rehabilitacyjne. Propagujemy piłki ortopedyczne lub poduszki rehabilitacyjne. U nas możesz kupić szczególne buty ortopedyczne, które służą do doskonałej modyfikacji w przypadku stóp. Wywołują ulgę, a Ty nie odczuwasz w tym rejonie dyskomfortu. Sklep ortopedyczny ręczy najlepszej postaci materiały ortopedyczne, które otrzymasz w niezwykle korzystnej cenie.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sanatoria nad morzem »

  Nasz pensjonat jest sanatorium nad morzem, który mieści się w miasteczku Smołdzino, koło największej plaży w Polsce. Sanatoria nad morzem. Smołdzino to miejscowość położona w bardzo pięknej okolicy, blisko lasu. Nasz ośrodek posiada na swoim wyposażeniu wiele udogodnień dla naszych klientów, m.in. jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Spa nad morzem. Na terenie ośrodka znaleźć można bardzo ładny i duży basen, jacuzzi, saunę, siłownie oraz różnego rodzaju sprzęty rehabilitacyjne. Nasze sanatorium Spa znajduje się w odległości 5 km od morza Bałtyckiego. Jeżeli chcesz obejrzeć nasz pensjonat Spa zapraszamy na naszą internetową stronę, gdzie możecie Państwo zobaczyć w zakładce galeria nasz pensjonat. Smołdzino. Zadzwoń do nas, pomożemy Tobie w podjęciu decyzji co do terminu wizyty w Słoneczko 2.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja Kurdwanów »

  Zapraszamy Klientów do nie dawno co otwartego gabinetu jaki oferuje tobie masaż leczniczy Kraków albo też masaż leczniczy Kurdwanów. Jak więc widać taki gabinet funkcjonuje również na terenie całego kraju dzięki czemu zdecydowanie znajdziecie też tego typu usługi jak choćby rehabilitacja Kurdwanów ale i także rehabilitacja Karków. Stosujemy najpopularniejsze terapie którymi jest na przykład MCKENZIE oraz wiele różnych! Nie czekaj więc tylko poznaj się z ofertami takiego gabinetu a bez wątpienia będziesz usatysfakcjonowany z propozycji jakie wam zapewniamy!

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Każdy jest odpowiedzialny za swój stan zdrowia, ale warto też w razie problemów zgłosić się do psycholog szczecin. Natomiast służbie zdrowia (pole opieki zdrowotnej) ? obejmuje zasoby i procedury działań instytucji, które są powołane, po to aby działać na rzecz zdrowia ogółu, takie powołanie ma psychoterapeuta gliwice. Przy tak intensywnym dbaniu o zdrowie nie zapomnijmy również rozwijać się umysłowo poprzez szkolenia między innymi imds. Jedna z najbardziej wpływowych koncepcji jest koncepcja ?pól zdrowia? - potwierdza to psycholog szczecin. Pozwala ona na przyporządkowanie każdego czynnika, który wpływa na stan zdrowia jednej z czterech kategorii: Czynnikom genetycznym (pole biologii)- obejmują one procesy dojrzewania i starzenia się oraz wewnętrzne systemy, które znajdują się w organizmie człowieka, próbować z nimi walczyć uczy psycholog gliwice.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • kolonie »

  Czy pasją Twojego dziecka jest taniec? Marzy by kształcić się w tej dziedzinie, ulepszając technikę i swoją sprawność fizyczną? Kogis chce zaprosić na obozy i kolonie taneczne, oraz inne. Wakacje to wspaniały okres by popracować nad swoimi zamiłowaniami. Mnóstwo wolnego czasu umożliwia nam poświęcenie się w całości temu, co uwielbiamy. Taniec to wspaniała frajda, ale dodatkowo wyczerpująca harówa w związku z tym trzeba przeznaczyć jej wiele czasu. Zajęcia powiązane z odpoczynkiem oraz ze zwiedzaniem tworzą pamiętne wczasy, obóz taneczny, obóz gitarowy i inne, przysporzą dużo wspaniałych zdolności i wspomnień.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • NFZ Warszawa »

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w regionie. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz podmiotów medycznych wykonujących usługi w ramach kontraktu z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej dziedzinie medycyny. Ginekolog Warszawa, psychoterapeuta, dentysta Warszawa, dermatolog oraz pozostałe specjalizacje lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz serwis. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja bobath Wroclaw Oleśnica »

  Strona zwiera zaganienia na temat rehabilitacji dzieci przy pomocy metody Bobath. Certyfikowana terapeutka zaprasza do konsultacji i zadawania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, wiodąca i odpowiednia przy rehabilitacji dzieci. Dla każdego dziecka dobierany jest szczegółowy tok terapii, który poparty jest oczywiście dobrą znajomością etapów prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do odpowiednich poprzez wspomaganie i kierowanie ruchu z punktów kluczowych, czyli miejsc kontroli ruchu i wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w normalnych czynnościach.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia manualna »

  Interesuje Ciebie masaż klasyczny leczniczy a może relaksacyjny? Świadczymy fachowe usługi, zagwarantowane przez wiedzę, doświadczenie, profesjonalne szkolenia i również wieloletnią pracę. Jeśli tak – idealnie trafiłeś! Naszym celem jest sprostanie potrzebom naszych Klientów, dlatego oferta została skrojona zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem rynku. Wykonane przez nas masaże to niepowtarzalne przeżycia, które stają się swoistym dopieszczeniem Klienta. Sztuka pielęgnacji ciała nie jest nam obca a także przy wykorzystaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie podołać Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy rozluźnienie i również odprężenie lecz i dla ciała ale również amortyzowanie umysłu. Zachęcamy miło do postawienia na nasze usługi – naprawdę warto! Więcej szczegółowych informacji oraz cennik usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • uzdrowisko-wieniec.pl rehabilitacja Włocławek »

  Uzdrowisko Wieniec – Zdrój to sanatorium położone blisko Włocławka w spokojnym miejscu, zapewniającym ciszę oraz bliskość natury. Nasza propozycja skierowana jest do każdego, niezależnie od jego wieku, czy stanu zdrowia. W uzdrowisku znajduje się bogate centrum SPA, gdzie każdy ma możliwość skorzystania z różnych zabiegów. Mamy 6 gabinetów, które wyposażone są w wysokiej jakości urządzenia, dzięki którym czas trwania zabiegu mija w przyjemnej atmosferze rozluźnienia i relaksu. Dla osób, które pragną wypocząć w naszym uzdrowisku zaoferowaliśmy atrakcyjną ofertę hotelową. Wczasowiczom zapewniamy lokum w kapitalnie urządzonych pokojach, 3 posiłki w trakcie dnia, a także możliwość wstępu do aquaparku a także inne atrakcje. Zachęcamy do odwiedzenia naszego uzdrowiska i również połączenia miłego wypoczynku z skutecznym leczeniem.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci Wrocław »

  Prowadzimy rehabilitację młodych pacjentów obciążonych dolegliwościami ortopedycznymi. Fizjoterapię wykonujemy w naszym gabinecie dopasowując ją odpowiednio do dysfunkcji naszych dzieci. Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej dzieci i młodzieży, stale doskonalimy swoje kwalifikacje w oparciu o nowoczesne formy terapii dzieci zmagających się z wadami postawy. Stale rozwijamy nasze umiejętności na szkoleniach podyplomowych. Przeprowadzamy również porady przez stronę internetową w zakresie rehabilitacji dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i zapoznania się z nasza stroną www. Szczegółowo odpowiemy na każde zapytanie gwarantując prywatność i fachowe poradnictwo. Zadaj pytanie dotyczące dzieci i młodzieży na naszej stronie firmowej fizjoterapiadzieci.com całkowicie za darmo

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna rehabilitacja Szczecin »

  Podczas wypraw często przydarzają się nam bolesne sytuacje zdrowotne, często po wypadku szukamy ratunku i wówczas nie ma nic lepszego niż rehabilitacja szczecin. Mnóstwo problemów może pomóc nam rozwiązać ortopeda szczecin, który w umiejętny sposób przywróci nam sprawność. Nierzadko dla podniesienia zdrowia zaleca się korzystanie z takich form jak fizjoterapia szczecin, która z na pewno pozytywnie wpłynie na nasz powrót do normalnego funkcjonowania. Gdy uraz nie jest bardzo ciężki, wówczas możemy zostać poprowadzeni na masaż szczecin, ale po konsultacjach lekarskich trzeba zdecydować się na inne, równie potrzebne zabiegi rehabilitacyjne jak terapia manualna szczecin, czy może fala uderzeniowa szczecin. Zabiegi rehabilitacyjne muszą być wykonywane z rozwagą i niezwykłą precyzją, ważne też żeby wykonywać je regularnie, jest to jedyny sposób na to żeby wrócić do dawnej sprawności, a więc warto korzystać z usług takich jak rehabilitacja szczecin. Warto jednak najpierw zorientować się i dokonać wyboru fachowego lekarza prowadzącego, który dobierze odpowiednie dla nas zabiegi rehabilitacyjne.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła specjalna »

  Nie ma nic, co bardziej by rozpromieniało niż rehabilitacja dzieci, która przynosi skutek. No może jednak jest jedna taka rzecz: edukacja niepełnosprawnych, którzy chcą się uczyć i codziennie zdobywają nowe umiejętności. Tak, może właśnie dlatego tacy promienni chodzimy?
  Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" ? szkoła specjalne, gdzie ludzie są szczęśliwi.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż relaksacyjny Wrocław »

  Pan Kręgosłup to bardzo prężnie rozwijająca się we Wrocławiu firma, która oferuje swoim klientom różnego rodzaju masaże lecznicze, relaksacyjne, usługi fizjoterapii oraz rehabilitacji. Wszyscy pracownicy, to bardzo wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem w pracy z pacjentami, z różnego typu schorzeniami i przypadłościami. Dwa gabinety rozmieszczone w dwóch różnych częściach Wrocławia, zapewniają bliskość dojazdów. Oczywiście dla chętnych osób, wykwalifikowany fizjoterapeuta może przyjechać wprost do Twojego domu, czy też nawet prosto do biura, w którym pracujesz! Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do przejścia na naszą stronę internetową! Jesteśmy przekonani, iż każda osoba, która skorzysta z naszych usług odczuje ogromną ulgę przy bólach kręgosłupa i innych! Gorąco zachęcamy również do śledzenia naszej firmy na portalach społecznościowych! Bardzo często można umieszczamy na nich bardzo przydatne informacje na temat rehabilitacji, fizjoterapii oraz różnego rodzaju masaży. Ponadto napotkać można na konkursy, w których do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak zniżki na zabiegi czy też nawet wejścia na darmowe masaże wybranych partii ciała!

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Każdy z nas najczęściej słyszy życzenia zdrowia. Gdy sami sobie pomyślimy co jest podstawą satysfakcjonującego życia, również zdrowie pojawia się jako jedno z fundamentów do budowania zadowolenia w innych obszarach. Jednak gdy życzenia te się nie spełniają i pojawia się choroba, to czy możemy liczyć na kompleksową pomoc? Niestety w dzisiejszych realiach odpowiedź udzielona przez wiele osób byłaby przecząca. Sytuacja komplikuje się dodatkowo, gdy choroba, która nas dotyka jest niezwykle rzadka, jak np. miopatia mitochondrialna. Będąc osobą ubezpieczoną w naszym kraju skorzystać można jedynie z bardzo podstawowej pomocy medycznej lub liczyć na szczęście w postaci zostania zakwalifikowanym do badań finansowanych z grantów naukowych lub tym podobnych. W przypadku niepewnej diagnozy, ale dotyczącej prawdopodobnie zaburzeń o podłożu genetycznym, podstawą do dalszych poszukiwań rozwiązania są pełne badania genetyczne. Jednak ze względu na ich wysoki koszt są wykonywane niewielu osobom, przeważnie w przypadku wykorzystania ich w projektach badawczych.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapueta.com.pl - Prywatne Centrum Rehabilitacji »

  W naszym Centrum Rehabilitacji zapewniamy szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej schorzeń takich jak: niedowłady, rwa kulszowa, porażenia, nerwobóle, lumbago, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle i zawroty głowy, zmiany reumatologiczne kręgosłupa i stawów, ostrogi piętowe. Stany po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych, leczenie zwapnień okołostawowych, zapalenia ścięgna Achillesa,
  leczenie otyłości, usuwanie blizn i rozstępów, kinesiotaping, fala uderzeniowa, magnetronik, elektroterapia, laser, ultradźwięki. Każdy pacjent ma zagwarantowaną indywidualną terapię rehabilitacyjną według najwyższych standardów. Umożliwia to maksymalne skrócenie czasu leczenia. Ponadto prowadzimy wyjątkowo skuteczną redukcję nadwagi oraz pomagamy pozbyć się toksyn za pomocą jonowego oczyszczania organizmu. Cierpisz na różne schorzenia – lekarz zalecił Ci zmianę diety, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam Cię do mojego gabinetu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia, preferencje smakowe, a także to ile czasu chcesz poświęcić na przygotowywanie posiłków. Dieta nie musi być niesmaczna, to nie tylko sałata i biały ser, posiłki mogą być smaczne, a ich przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Centrum Rehabilitacji!

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elektroterapia Wałcz »

  PinaMedica - zajmujemy się Fizjoterapią, mamy blisko 6 letnie doświadczenie. Prowadzimy rehabilitacje
  indywidualną zarówno osób starszych jak i dzieci, a także zajęcia grupowe. Świadomi trudności z jakimi
  spotykają się pacjenci pragnący skorzystać z zabiegów w przychodniach postanowiłam "dotrzeć z
  rehabilitacją do ludzi", czyli wprowadzić wizyty domowe. Chciałabym aby fizjoterapia przestała kojarzyć
  się z kolejką w poczekalni, długim czasem oczekiwania, koniecznością dojazdu do odległego miejsca.
  Dlatego też działalność moja obejmuje obszar od Czaplinka poprzez Wałcz, Mirosławiec po Człopę,
  Piłę, Jastrowie, Trzciankę itd.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »