Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'projekty domów':

 • Projekt domu »

  Adresatami tekstów opublikowanych na omawianej stronie internetowej są osoby zainteresowane budową domu jednorodzinnego. Podpowiadamy Państwu, jaki projekt domu łączy w sobie cechy praktyczności i estetyki. Doradzamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu budowy domu, wyborze działki budowlanej itp. Naszym celem było stworzenie przydatnego źródła informacji na tematy powiązane z ogólnie pojętym budownictwem. Dokładnej analizie poddaliśmy artykuły budowlane, które warto kupować.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów »

  Pracownia projektowa Dominanta oferuje szeroki wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych. Na internetowej stronie firmowej pracowni można znaleźć katalog kilkudziesięciu projektów domów do 100 metrów i powyżej 100, domów parterowych i z użytkowym poddaszem. Projekty Dominanty cechują się zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań wzbogaconych o nowoczesne trendy. Popularne projekty to Opałek, który doczekał się wielu wersji, Koralgol, Maja - projekt z dużym, zadaszonym tarasem, Lolek i wiele innych. Prezentacja projektu na stronie zawiera: wizualizację, rzuty, spacer 3D, charakterystykę, szczegółowy opis i wycenę kosztów budowy oraz formularz kontaktowy. Dzięki formularzowi można skontaktować się bezpośrednio z architektem, który projektował dany projekt i zadać pytanie dotyczące zmian w projekcie lub adaptacji. Polecamy!

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • projekty domów »

  W dzisiejszych czasach projekty domów są niezwykle rozbudowane. To już nie jest zwyczajny drewniany domek. Obecnie projekt ma parę pięter z różnymi dodatkowymi funkcjami, które są oznaczone na papierze. Inteligentny system domu jest właśnie taką nowinką techniczną, która musi zostać uwzględniona w projekcie.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • projekty domów »

  Szukasz ciekawego projektu domu? Strona naszykowała już pracownię projektów, która zajmuje się naszykowaniem projektów indywidualnych albo adaptacji innych budynków na budynki mieszkalne. Pracownia posiada już na stronie dużo przygotowanych projektów choćby tego typu jak projekty domów parterowych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Warto jest poznać naszykowane projekty domów by już móc dokonać wyboru projektu, jaki uznamy za najciekawszy dla was. Kontakt z pracownią mamy okazję już nawiązać przez siedem dni w tygodniu również za pomocą internetu. Posiadasz sposobność dokonania kupna naszykowanego projektu domu za pomocą strony wirtualnej.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • dom energooszczędny »

  Coraz większa liczba osób jest zdecydowana na budowę domu energooszczędnego. dom energooszczędny to nowa idea w podejściu do oszczędzania energii we współczesnym budownictwie. Jej innowacyjność objawia się tym, że skupia się ona przede wszystkim na poprawie parametrów elementów i systemów istniejących w każdym budynku, zamiast wprowadzania dodatkowych rozwiązań. Do ogrzewania np. wody w domach pasywnych stosuje się kolektory słoneczne, często zwane także solarnymi. stosuje się także wentylację mechaniczna a także pompy ciepła. Serwis ecowatt.pl opisuje problematykę odnawialnych źródeł energii. W portalu wiele ciekawych artykułów i porad z zakresu kolektorów słonecznych, domów energooszczędnych, ale także ekologicznych ogrodów. Serwis ten to także idealne miejsce na umieszczenie bezpłatnie swojego ogłoszenia.

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne domy »

  Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawy zbiór tekstów, które dotyczą takich kwestii, jak ekologiczne, drewniane czy energooszczędne domy. Można tu odnaleźć porady przydatne przy poszukiwaniu agencji projektowej. Pośród tematów poruszanych przez autorów mieści się także swego rodzaju przegląd popularnych typówdomów. Warto zaznajomić się z poradami, które pozwolą zatrudnić rzetelną grupę budowlaną. Gorąco zachęcamy wszystkich zaciekawionych do lektury publikacji na naszym portalu.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu, instalacje, wnętrza, fachowe porady - Muratordom.pl »

  Muratordom.pl - serwis o tematyce budowlano-wnętrzarskiej. Prezentujemy plany domów jednorodzinnych i aranżacje wnętrz. Doradzamy w takich bolączkach, jak urządzanie domu oraz jak desygnowanie. Zobacz inspiracje, jak wykończyć kuchnie i łazienki. Znajdziesz informacje, jak zaprojektować ogród. Znajdziesz u nas bezpłatne porady profesjonalistów.
  Zobacz aranżacje swojej kuchni w całkowicie nowym wydaniu!

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • architekt augustów »

  Poszukujesz architekta, jaki przygotuje dla ciebie projekt? Jeżeli skorzystasz z oferty pracowni jaką jest pracownia kotwica posiadasz okazję dobrania architekta, jaki wykona dla was projekty domów. Architekt augustów pomoże ci dzięki swojemu doświadczeniu wprowadzić do projektu różne praktyczne rozwiązania techniczne, które pozwolą na tanie koszty utrzymania. Powinniśmy powiedzieć jak ma prezentować się twój dom by architekt miał możliwość przygotować tego rodzaju projekt. Warto jest korzystać z pomocy architektów których odszukamy na witrynie i umówić się z nimi na wizytę w pracowni. W momencie omawiania szczegółów projektu mamy okazję zlecić zrobienie projektu domu energooszczędnego.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekci Żywiec »

  Fharchitekci to architekci żywiec, dla nas każdy klient ma znaczenie i jest niezwykle ważny, już od pierwszej rozmowy dbamy o, to by jak najlepiej wesprzeć Państwo w wyborze najlepszego projektu. Przez cały okres współpracy dbamy o, to by dać Państwu możliwie najlepsze propozycję zarówno, jeśli mowa o estetyce budynku, jak i jego przeznaczeniu praktycznemu. Pozytywne opinię od naszych klientów bardzo nasz cieszą i są zachętą do dalszych działań, pomimo że wiemy o tym, że wynikają jedynie z dokładnie wykonanej pracy. Nasze biuro architektoniczne żywiec jest miejscem, w którym znajdą Państwo zarówno gotowe projekty domów dostępne na już oraz projekty tworzone indywidualnie na zamówienie klienta. Nasze projekty są wynikiem wielu lat zdobytego doświadczenia. We współpracy jesteśmy elastyczni, z naszymi klientami współpracujemy zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie w jednym z naszych biur.

  Data dodania: 02 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Projekt domu Łódź »

  Rozpoczynając budowę swojego własnego domu, trzeba bardzo dobrze przemyśleć każdy jego element. Projekt naszego domu powinien być zatem opracowany przez połączenie wiedzy i doświadczenia architekta oraz marzeń i pomysłów klientów. Doświadczonym architektem, który na pewno pomoże nam w tym aby zaprojektować nasz wymarzony dom jest Sebastian Sergiel. Biuro architektoniczne Sebastiana Sergiela działa ze swojej siedziby w Łodzi i z jego usług skorzystało do tej pory wiele osób. Architekt ten ma w sobie nie tylko dużo pasji, ale również praktycznego podejścia. Dzięki temu może zaprojektować domy bardzo funkcjonalne, estetyczne, a równocześnie spełniające wymagania każdego klienta. Pod uwagę zawsze brany jest również dostępny budżet, tak aby projekt domu mógł być sprawnie skończony. Więcej informacji na temat oferty tego biura można odnaleźć na stronce internetowej architektlodz. pl. W sytuacji jakichkolwiek pytań, zawsze warto umówić się na rozmowę. Jedno jest niewątpliwe, nikt kto dotychczas korzystał z usług tego architekta nie pożałował tej decyzji.

  Data dodania: 12 10 2020 · szczegóły wpisu »