Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'porady prawne':

 • Obsługa prawna »

  Wraz z sięgnięciem po proponowane przez naszą kancelarię usługi otrzymasz fachowe doradztwo prawne w każdej podejmowanej przez Ciebie czynności, a także pewność, że wszystkimi Twoimi sprawami opiekują się adwokaci oraz radcy prawni posiadający wiedzę i doświadczenie sprawiające, że nasze porady prawne zawsze są trafne i skuteczne.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Portal KANCELARIA24.co to szybkie, rzeczowe i profesjonalne porady prawne przez Internet. Radca prawny online, adwokat online są do Twojej dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w formie doraźnej jak i stałej obsługi prawnej. W naszym portalu nadto znajdziecie Państwo bezpłatne porady prawne w formie artykułów oraz wzory pism np. wzór pozew o rozwód. Serwis gwarantuje siedmiodniową opiekę prawną w ramach wykupionej usługi oraz pomoc prawną o najwyższej jakości, a zarazem w korzystnej cenie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie serwisu - zapraszamy.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Turczański »

  Pragnę zaproponować Państwu świadczone przeze mnie usługi prawnicze, jakie świadczę w służbie osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw w nadrzędnej rozciągłości z sąsiedztwa następujących miejscowości: Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Pawłowice. Do zajęć kancelarii adwokackiej włącza się m. in. zastępowanie klienta przed sądami, powinności mające na celu kompromisowe załagodzenie postępowania, sporządzanie podań oraz umów, świadczenie sugestii legislacyjnych jak również szereg innych. Z mym doradztwem uporacie się Państwo z dotykającymi Was problemami do jakich przystawać mogą: rozwód lub separacja, alimenty, kwestie uzależnione z postępowaniem spadkowym i podziałem dobytku, zawiązywanie spółek, opracowywanie odwołań i wniosków, sprawy natury mieszkalnej jak również z przekroju prawa pracy. Gorąco zachęcam do kontaktu oraz wizyty.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych »

  Każden z nas od czasu do czasu dostaje na własną pocztę e-mail nieoczekiwane wiadomości. Trafia się też, iż jakaś osoba w sieci Internet narusza Wasze dobra prywatne. Winnaś mieć świadomość, że w takich sprawach potrzeba użytkować z reguł prawniczych, które zabezpieczają w tym tekście osoby poszkodowane.
  Obiecujemy, iż na premiowanej prawnej witrynie www odkryjesz wskazówki usługodawcy, jaki dużo czasu interesuje się normami prawa nowych technologii. Skonsultuj z nim osobiste sprawy a następnie pozwól na to, aż spec je rozwikła. Radośnie da Wam on tu charytatywnych porad doradczych.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • FORUM PRAWNICZE - Darmowe porady prawne - porady »

  Masz pytania w dziedzinie prawa pracy, administracyjnego, handlowego, podatkowego, rodzinnego, spadkowego lub innego, a moze pytania dotyczace spraw urzedowych lub wlasnego biznesu i nie mozesz znalezc odpowiedzi? Jesli tak to zwielka radoscia pomozemy Ci, zapraszajac wszystkich zainteresowanych nanasz portal lexforum.pl. Nasz portal to nic innego jak baza porad prawnych i to calkowicie za darmo . Porady na naszym portaluprzekazywane sa przy wsparciu naszych uzytkowników, którzy przyczyniaja sie do tworzenia tej bazy, piszac i odpowiadajac na zadane pytania. Jezeli chcesz nie tylko zasiegnac porady prawnej, ale równiez podzielic sie swoja wiedza to bardzo goraco zapraszamy do odwiedzenia nas i poznania wszystkich zalet naszego forum. Chetnie pomozemy w kazdej dziedzinie prawa, wejdz i przekonaj sie sam, a gwarantujemy, ze nie pozalujesz.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Prawnicy z doświadczeniem udzielą porad prawnych z zakresu prawa: cywilnego, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości, administracyjnego, karnego, handlowego, gospodarczego, bankowego, podatkowego, pracy, ZUS, Zajmujemy się również obsługą prawną firm, rejestracją spółek, windykacją należności, odszkodowaniami oraz sporządzaniem pism procesowych, wniosków i opinii prawnych. Strona naszego biura zawiera również darmowe porady prawne z różnych dziedzin polskiego prawa. Nasze kompetencje obejmują ogólne doradztwo prawne przez Internet oraz przez telefon. Natomiast porady prawne przez telefon, dadzą Ci możliwość, natychmiastowego rozwiązania problemu. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  W naszej kancelarii z dużą praktyką i kompetentni prawnicy użyczą Państwu wszystkich danych dotyczących wymaganych dokumentów, podatków i odpłatności prawnych czy terminów czynności. Jeżeli zachodzić będzie taka potrzeba, to sporządzimy względnie potwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, wtórniki, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub zakup nieruchomości i innych dóbr materialnych. Możemy też właściwie zabezpieczać i przechowywać ważne dokumenty Klienta. Wskazany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest pewnych dokumentów - podpowiadamy, że wymagane w trakcie czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Konieczny jest również DO ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa personalia. Zapraszamy do naszego biura w Koszalinie - u nas dostaną Państwo spodziewaną pomoc.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii ulokowanej w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to specjaliści, osoby kompetentne i należycie wykształcone, by skutecznie wspomóc Państwa własną wiedzą w prawniczych sprawach. W naszej kancelarii wytrawni pracownicy udzielą Państwu wszelkich podpowiedzi na temat nieodzownych dokumentów, odpłatności sądowych czy terminów czynności. Oczywiście nasze rady prawne otrzymane od notariusza czy też pracowników kancelarii są gratisowe, natomiast za czynności notarialne pobieramy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem ustawy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by uniknąć sytuacji, gdy brakuje pewnych dokumentów tudzież rozporządzają Państwo tylko kserokopiami - przypominamy, że potrzebne w czasie czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Nieodzowny jest również dowód os. lub inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy radca prawny Bydgoszcz »

  Kancelaria Pro-Lex Bydgoszcz funkcjonuje od 1996 roku. Dzięki niemałemu doświadczeniu zatrudnionych radców prawnych, kancelaria proponuje firmom i również klientom indywidualnym mnóstwo dobrej jakości usług prawnych, w skład których wchodzą porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, i również rejestracja działalności gospodarczej. Radca prawny z Kancelarii Pro-Lex zajmie się także sporządzaniem pism przedprocesowych a oprócz tego procesowych a także będzie profesjonalnie reprezentował swoich klientów przed sądem. Specjalnością Kancelarii Prawnej jest prawo rodzinne, cywilne i prawo pracy. Ochoczo udziela także pomocy prawnej w zakresie prawa handlowego, administracyjnego oraz upadłościowego. Wykwalifikowani fachowcy wszystkie powierzone sprawy traktują priorytetowo oraz dążą do ich pomyślnego zakończenia dla klienta.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Przygotowujemy opinie prawne odnośnie rozmaitych umów lub koncesji jeżeli chodzi o aspekty prawne.Wesprzemy Cię w prawie energrtycznym, gospodarczym, w regulacji stanów prawnych nieruchomości, w zorganizowaniu koncesji na uzyskiwanie energii tudzież w trakcie sporów kolegialnych.Świadczymy usługi w innych językach takich jak angielski czy niemiecki, naszymi klientami są osoby prywatne oraz klienci korporacyjni i spółki także nie jest dla nas szkopułem stan prawny klienta.O ile szukasz radcy prawnego który rozwiąże za Ciebie wszelkie kłopoty powiązane z prawem to nie zastanawiaj się i wejdź na naszą witrynę lub przyjdź do nas do kancelarii.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii i do skorzystania z fachowych rad notarialnych. Powiemy Państwu jak poruszać się po często złożonym świecie prawnych kruczków. W naszej kancelarii doświadczeni i kompetentni pracownicy udzielą Państwu wszelkich danych odnoszących się do wymaganych pism, podatków i należności sądowych czy terminów czynności. Możemy należycie zabezpieczyć i przechować istotne dla Państwa dokumenty. Jeżeli zachodzić będzie taki wymóg, to przygotujemy względnie zatwierdzimy następujące pisma: spadkowe, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające cesję lub zakup lokalu i pozostałych dóbr materialnych. Zapraszamy zatem serdecznie do naszej kancelarii notarialnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a potrafią w wydatny sposób wspomóc lub przyspieszyć bieg spraw.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowo-prawne, ksiegowość »

  Szef wpisany jest na listę doradców podatkowych Ministerstwa Finansów pod nr. 9242. Gwarantuje to rzetelność, profesjonalizm i pewność, że Wasz problem zostanie należycie rozwiązany. Dlatego warto zaufać firmie Notis. Prowadzenie spółki wiąże się z wieloma problemami, które nie zawsze da się samemu rozwiązać. Dlatego należy pamiętać, by korzystać z fachowej pomocy. Notis działa na rynku od wielu lat i pomaga swym klientom, których traktują indywidualnie i z szacunkiem. Istotną kwestią jest także to, że są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zachęcamy do kontaktu.projektofficyna.Szef wpisany jest na listę doradców podatkowych Ministerstwa Finansów pod nr. 9242. Gwarantuje to rzetelność, profesjonalizm i pewność, że Wasz problem zostanie należycie rozwiązany. Dlatego warto zaufać firmie Notis. Prowadzenie spółki wiąże się z wieloma problemami, które nie zawsze da się samemu rozwiązać. Dlatego należy pamiętać, by korzystać z fachowej pomocy. Notis działa na rynku od wielu lat i pomaga swym klientom, których traktują indywidualnie i z szacunkiem. Istotną kwestią jest także to, że są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Korzystając z pomocy kancelarii prawnej zyskujemy poczucie bezpieczeństwa. W obecności prawnika potwierdzimy lub sporządzimy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu albo sprzedawania mieszkania, zbycia auta lub użyczenia sprzętu znajomemu. O ile prowadzimy biznes, współpraca z kancelarią notarialną jest normalnością. Spółki i osoby prywatne winny mieć na względzie, że kancelaria ma możliwość poprawnie zabezpieczyć i przechowywać kluczowe dla Klienta dokumenty. Należności za czynności rejenckie są określane indywidualnie, z każdym kontrahentem osobno w zależności od typu i trudności sprawy. Porad prawnych zawsze udzielamy gratisowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Portal prawny e-prawnik.pl prowadzi profesjonalne doradztwo online z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz innych dziedzin prawa.
  Eksperci portalu przygotują porady w 24 godziny. Opinię zawszę poprzedza darmowa wycena problemu. Zawsze udziela jej fachowy doradca. Eksperci z portalu są w stanie stworzyć na potrzeby klienta wyspecjalizowane dokumenty prawne.

  Na portalu e-prawnik.pl możliwe jest także uzyskanie darmowej pomocy prawnej, w mniej skomplikowanych sprawach, dzięki forum prawnemu, które jest w pełni zintegrowane z portalem.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • obsługa prawna Gliwice »

  Doświadczony, znany a oprócz tego ceniony na rynku prawników Tomasz Siomkajło, zaprasza na stronę swojej kancelarii, gdzie można poznać wszelkie usługi świadczone przez jego kancelarię. Zlokalizowana jest w Gliwicach, a zakres świadczonych działań stwarza sposobność korzystania z wszechstronnej obsługi prawnej. Porady prawne, przygotowania pozwów, monitorowanie spraw urzędowych, obrona klienta przed sądem w procesach karnych, to tylko niewiele usługi tego prawnika. Żeby jak najlepiej poprowadzić wszelkie zlecone sprawy radca prawny współpracuje z notariuszami, doradcami podatkowymi a także tłumaczami przysięgłymi. Zawsze jest dostępny dla swoich klientów i również w każdej chwili służy pomocą. Zapewnieniem o skuteczności radcy, są opinie wszystkich klientów, którzy współpracowali już z panem T. Siomkajło. To tylko korzystne a oprócz tego pochlebne relacje.

  Data dodania: 20 08 2018 · szczegóły wpisu »