Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kuchnia włoska':

 • Włoskie przepisy kulinarne »

  Kuchnia włoska jest obecnie najchętniej praktykowanym stylem przygotowywania posiłków na świecie. To właśnie dzięki Włochom obecnie mamy okazję delektować się pizzą (oraz jej zawiniętej odmiany Calzone). Ale pizza to nie całe kulinarne dziedzictwo Włochów. Dzięki nim mamy obecnie możliwość skosztowania niezliczonych rodzajów makaronów, jak np. capeletti, ravioli, lasagne czy rigatoni. Do tego mamy jeszcze zupy Minestra i Minestreone, które mogą być sycące, że mogą stanowić główny posiłek w ciągu dnia; jak również cała paleta sosów oraz sałatek. Musimy również mieć na uwadze, że kuchnia włoska, poza bardzo znaczącą różnorodnością oraz bogactwem dań może nam zaoferować dodatkowo zdrowie, ponieważ potrawy składają się z dużej ilości owoców oraz warzyw, a ponad to niezwykle często są dietetyczne. Jeżeli chcesz szerzej zgłębić kulinarny świat półwyspu apenińskiego zapraszamy do zajrzenia na stronę www.Kuchnia-Włoska.info.pl. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz, a Twój repertuar kulinarnych przepisów i umiejętności rozwinie się błyskawicznie.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnia polska »

  Marmolada restauracja Kraków kusi do siebie zarówno kapitalną kuchnią polską jak i wystrojem przywodzącym na myśl malowniczą, ciepłą wioskę w samym centrum Krakowa. Dzięki błogiemu, radosnemu klimatowi, troskliwie urządzonemu wnętrzu, przepysznym menu jak również profesjonalnej obsłudze, Marmolada może bez przeszkód rywalizować o tytuł najlepszej restauracji w Krakowie. Restauracja zyskuje klientów nieprzerwanie od 4 lat, wabiąc wyśmienitymi potrawami obok jakich nie można przejść obojętnie. W ofercie znajdzie się także organizowanie różnorakich imprez okolicznościowych, zebrań biznesowych, czy też kolacji dla zakochanych. Marmolada należy do sieci restauracji wielokrotnie wyróżnionych jako restauracje Michelin Kraków.

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Delikatesy internetowe »

  Smaki Południa są internetowym dystrybutorem {delikatesów|delicji|gastronomicznych składników |rarytasów| włoskich i śródziemnomorskich. Niepowtarzalne produkty, które są znane już od starożytności, jak np. trufle i oliwki, mogą w swojej najświetniejszej postaci zagościć i w Twojej kuchni. Smaki Południa w swojej ofercie mają jedynie pewne i świeże produkty, które cieszą swym smakiem nawet najbardziej wyszukanych znawców kuchni. Trufle czarne, białe, letnie i bianchetto, a także mnóstwo innych dodatków i sposoby ich przyrządzania znajdziecie Państwo w ofercie tych internetowych rarytasów. Zapoznaj się z nią już zaraz i daj się uwieść kuchni śródziemnomorskiej.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Michelin Kraków »

  W samym centrum Krakowa znajduje się swojska restauracja Miód Malina, która swoim wystrojem wodzi na myśl polski wysublimowany folk. Prym wiedzie znakomita kuchnia polska - fantastyczne polędwice, golonka, żeberka, wyborne sosy. Oprócz kuchni polskiej, w menu znajduje się także kuchnia włoska - makarony, tiramisu, panna cotta - jest w czym wybrać. Miód Malina jako jedna z niewielu została wyróżniona tytułem Restauracja Michelin Kraków - co dowodzi jej doskonałej jakości usług. Nie bez powodu Miód Malina przez wielu jest uważana za najlepsza restaurację Kraków - żeby się o tym przekonać wystarczy przeczytać opinie wielu klientów, bądź przekonać się na własną rękę wizytując restaurację Miód Malina na rogu ul. Grodzkiej oraz Poselskiej.

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »