Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Biuro Rachunkowe KOALA Jelenia Góra »

  Nasza firma prowadzi działalność w zakresie usług księgowych oraz zarządzania i administrowania nieruchomościami.

  Obsługujemy m.in.:
  - małe i średnie przedsiębiorstwa
  - osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
  - inne osoby i podmioty

  Nasza oferta jest bardzo elastyczna i każdorazowo uzależniona od indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb naszego klienta. W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim troską o wysoką jakość świadczonych usług.

  Działalność prowadzimy na podstawie wymaganych uprawnień państwowych i zawodowych licencji

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Chorzów »

  Potrzebujesz profesjonalnych rad w kategorii rachunkowości? Namawiamy do odwiedzenia biura rachunkowego zlokalizowanego w Chorzowie (ul. Jubileuszowa). Biuro funkcjonuje od kilku z bardzo pozytywnymi efektami, gdyż jest prowadzone przez osobę z wieloletnim stażem zawodowym. Wchodząc na witrynę www biura, możesz zaznajomić się z kompletną ofertą działalności biura wraz z kosztorysem usług. Zajmujemy się pełną obsługą firm, z dziedziny rachunkowości. Robimy zatem rozmaite ewidencje, rozliczenia okresowe, sporządzanie zeznań podatkowych, archiwizowanie ksiąg etc.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prosta mała księgowość program SKP »

  Prowadzenie działalności gospodarczej bez wątpienia nie zalicza się do szczególnie prostych wyzwań a zwłaszcza gdy rozpoczynamy swój własny biznes. Jak można się domyślić, w takim sytuacji należy bowiem zatroszczyć się o wiele kwestii, które pochłaniają nasze myśli tak naprawdę bezustannie. Nawet znajdziemy rzeczywiście dobrych pracowników trzeba mieć pewność, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki w prawidłowy sposób, bo przecież to my jesteśmy odpowiedzialni za rezultaty ich działań. Dlatego też, poza właściwym szkoleniem warto zainwestować także w instrumenty, z pomocą których praca stanie się znacznie łatwiejsza.
  Jednym spośród ogromnie przydatnych narzędzi takiego rodzaju to w przedsiębiorstwach w jakich stosowana jest mała księgowość program SKP - Super Księga Podatkowa. Wykorzystywany zarówno przez mniejsze jak i średniej wielkości firmy program od wielu lat cieszy się zaufaniem osób z niego korzystających, które najczęściej zaznaczają, iż dzięki niemu mogą prowadzić księgowość o wiele sprawniej oraz nade wszystko dokładniej. A oszczędność czasu oraz ograniczenie możliwości popełnienia pomyłek w wyliczeniach to niezwykle istotne sprawy dla każdego przedsiębiorcy.
  Bardzo dużą zaletą programu Super Księga Podatkowa jest również to, że klienci płacą tylko za te komponenty, które są im potrzebne do prowadzenia księgowości w ich przedsiębiorstwie. W tych spośród nich, w których jest stosowana mała księgowość program SKP sprawdza się wręcz doskonale. A dzięki temu, iż nieustannie jest aktualizowany, nie ma obaw, iż po zmianie kolejnych przepisów przestanie być użyteczny. Rzecz jasna klienci, którzy nabędą wspomniany kpir program księgowy będą mogli również korzystać z pomocy technicznej oraz opieki serwisowej. Program dla firmy Super Księga Podatkowa to prosta mała księgowość i duże ułatwienie w prowadzeniu firmy.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Poznań »

  Zaawansowana obsługa księgowa to nie tylko obsługa kadrowo ? płacowa, wykonywanie ewidencji przychodów, sporządzanie deklaracji Intrastat. To też audyt podatkowy, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych i wspieranie przedsiębiorstw w trakcie sporów z jednostkami ZUS i innymi organami. Firma KancelariaRB - Doradztwo Podatkowe Poznań świadczy całościowe usługi w zakresie prowadzenia ksiąg podatkowych, a osobom prywatnym proponuje porady podatkowe. Jeśli zatem chcesz skupić się na rzeczach dla Ciebie ważnych, a nie na formalnościach podatkowych, to pozwól, by doradca podatkowy Poznań pomógł Ci w tych obowiązkach.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program do fakturowania »

  Reset2 przygotowuje oprogramowanie dla niewielkich, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Programy finansowe charakteryzują się rozbudowanymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, którzy własną pracę wykonują szybko oraz dokładnie. Najpopularniejszymi aplikacjami jakie tworzymy są programy księgowe oraz księga przychodów. Więcej informacji na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2platnik/opis-programu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Włocławek Cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax jest prężnie rozwijającą się firmą, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. nasza drużyna składa się z wykwalifikowanych i rozeznanych specjalistów w zakresie rachunkowości i finansów. To właśnie szeroka wiedza i otwarcie się na nowoczesne rozwiązania księgowe, powoduje, że umiemy współdziałać z Klientami z różnych branż i korzystnie rozliczać ich firmy. Prowadzone przez nas usługi rachunkowe to pewność stabilnego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax świadczy profesjonalne usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Powierzając nam obsługę swoich przychodów i wydatków, będziesz mieć większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Opracowywane przez przez nas analizy finansowe ułatwią Ci podejmowanie rozsądnych i konstruktywnych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy zakładaniu firmy. Pomożemy Tobie w trakcie wypełniania właściwych papierów. Razem określimy odpowiedni system rozliczeń podatku. Sprzedajemy także funkcjonalne oprogramowania do planowania finansów firmy, dzięki którym nie zgubisz się w nie co skomplikowanym świecie podatków.

  Dla naszego biura kluczowa jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o bogatą wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i bogate doświadczenie w pracy z wieloma, różnymi firmami. Nowatorskie narzędzia księgowe pozwalają nam szybciej rozliczać Twoje rachunki i dokładniej analizować strukturę Twoich finansów. Z nami Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 21 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • księgowość »

  Fachową księgowość dla Twojego biznesu oferuje nasze biuro hossa. Nasza firma prezentuje pełną gammę usług wykonywanych w bardzo wysokim standardzie i po najniższych cenach na rynku. Postaw na pełen profesjonalizm, korzystne ceny, już teraz sprawami finansowymi Twojej firmy ma szansę zająć się wykwalifikowana księgowa. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Inni ludzie wiedzą jak w dzisiejszych czasach niełatwo o idealne programy do regulowania rachunków czy też faktur. Testując przykładowo słowa ?biuro rachunkowe Rzeszów? google daje nas wiele błędnych wyników, a przecież dążymy do trafnej odpowiedzi.
  Obmyślając wczasy nikt nie ma chęci rozmyślać o wyliczeniach. Spójrz na reklamowaną ofertę w tej chwili, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Tobie to co w każdej chwili potrzebowałeś. Staramy się, ażeby nasz kontrahent w każdym momencie był zadowolony, zarówno z naszych działań jak i wyników.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gubin »

  Dziś każda duża firma posiada osobisty dział rachunkowy. A co z małymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na pełen etat. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Teraz pojawia się pytanie. Jak myszlisz? W czasie Internetu jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo platform web oferujących usługi rachunkowości na odległość. Czy wskazane jest korzystać z takich propozycyj? Kategorycznie nie. Dokumentacja naszej firmy to tak naprawdę strategiczne wiadomości. Powierzając te dane przez globalna sieć serwisowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka sytuacja, że z powodu wady dowiedzą się o nich nasi potencjalni konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie serwisy za to nie odpowiadają, dlatego że mają to napisane w własnych regułach. No cóż, co w takim razie? Najlepszym wyborem jest udać się do kilkunastu znanych w naszym miejscowości biur księgowych. Już po kilkunastu minutach rozmowy z ich szefami jesteśmy w stanie ocenić, czy warto jednej z nich zaufać. Nie przez sposobność Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma nazwę sumiennej w każdym słowa tego pojęciu. Wszystko to dzięki właścicielowi, dokładnie A.Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość dostarczania usług.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koronowo Biuro »

  Proponuję Państwu profesjonalną obsługę księgową Państwa firmy. W ramach oferty, biuro rachunkowe Koronowo, ?Księgowa? prowadzi Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, zapewnia rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, zarówno dla płatników VAT-u jak i przedsiębiorców nie będących jego płatnikami. Oferuję prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie rocznych rozliczeń PIT oraz inne, dodatkowe usługi. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej, w razie pytań proszę o kontakt. Szczególnie zachęcam do skorzystania z oferty mieszkańców Koronowa i okolic, oraz okolic Bydgoszczy. Ze swojej strony oferuję odbiór dokumentacji od klienta, a także ? dzięki stałemu, kameralnemu gronu klientów ? indywidualne podejście, fachowe doradztwo, dyspozycyjność, oraz kontakt telefoniczny i e-mailowy. Biuro księgowe Koronowo ?Księgowa? to zaufany doradca i dostawca usług księgowych w Państwa okolicy. Dysponuję niezbędną wiedzą, wykształceniem jak i 15-letnim doświadczeniem ? zapraszam!

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Potrzebne są profesjonalne i niedrogie usługi świadczone przez biuro rachunkowe Poznań? W takim przypadku zapraszamy do sprawdzania naszej oferty. Świadczymy całkowitą księgowość Poznań dla naszych interesantów, rozliczamy KPiR, ryczałt, przygotowujemy deklaracje podatkowe i innego rodzaju pisma. Mało tego świadczymy usługi w zakresie kadry i płace. Jeśli ciekawią cię nasze usługi księgowe Poznań cennik znajdziesz na naszej witrynie.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa Bemowo »

  Odnaleźć dobre biuro rachunkowe Bemowo nie jest prostą sztuką. Możemy więc skorzystać z doświadczeń znajomych, przede wszystkim takich, którzy prowadzą działalność gospodarczą w tym samym mieście co my. Nie każdy jednak ma możliwość skorzystania z wskazówek znajomych i wtedy świetnym źródłem informacji stają się serwisy jak i fora internetowe, blogi i serwisy finansowe.
  Na naszym współczesnym rynku mamy wiele programów do samodzielnego prowadzenia księgowości. Jednakże osoba, która do tej pory nie zajmowała się tym wszystkim, może mieć sporo kłopotów z interpretacją przeróżnych przepisów. W takiej sytuacji najlepszym odpowiednim rozwiązaniem jest powierzenie swej księgowości renomowanej firmie.
  Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, wypada zwrócić uwagę na specjalizację interesującego nas biura. Może bowiem być tak, iż działa ono jedynie jako rachunkowym i księgowym, lecz również stanowi swoiste pośrednictwo finansowe, agencję ubezpieczeniową itp.
  Pamiętajmy także, iż cena ma znaczenie, aczkolwiek nie powinna być podstawowym kryterium wyboru. Najważniejsza jest bowiem jakość usług proponowanych przez biuro rachunkowe Warszawa. XXI wiek przynosi nam dostęp do wielu przeróżnych biur rachunkowych. Wybór pośród nich jest tak spory, iż każda osoba powinna wyszukać w sam raz dla siebie ofertę jaką jest księgowość Warszawa.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • SAP Business One-system ERP do zarządzania firmą »

  SUPREMIS złoty partner SAP w swojej bogatej ofercie zapewnia dobór idealnie dopasowanego systemu erphttp://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.html. Oprogramowanie dla firm SAP Business One potrafi rosnąć wraz z przedsiębiorstwem, dopasowując program do zarządzania do bieżących potrzeb. Kadry i płace, program nieruchomości, CRM to tylko kilka przykładów z bogactwa modułów. SAP Business One sprawdzi się jako program do zarządzania w każdym MŚP.http://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Możesz bez obaw powierzyć nam swoją firmę. Jako biuro rachunkowe w sposób profesjonalny, z udziałem kompetentnych i doświadczonych specjalistów z zakresu finansów, zarządzania, podatków i rachunkowości świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo - płacowe, podatkowe i inne, byś Ty nie musiał się martwić o nic, jak tylko o biznesowy aspekt Twojej firmy. Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie stawia na indywidualne podejście do klienta, dlatego też oferujemy Ci dogodne warunki współpracy. Czy jesteś właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa, czy prowadzisz małą firmę, my dostosujemy zakres usług do Twoich potrzeb. Wybierając nasze usługi możesz być pewien, że powierzasz kwestie finansowe swojej firmy w dobre ręce. Nasze biuro rachunkowe to profesjonalizm, wysoka jakość usług i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »