Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kocioł':

 • Pompa ciepła »

  Hurtownia Deltad doradza w ogrzewaniu ekologicznym. Tworzy projekty domu energooszczędnego z wykorzystaniem energii solarnej wspomagany baterią słoneczną przy współpracy z kotłem CO. Zasięg dostaw baterii słonecznych dotyczy całego kraju. Współpracujemy z wieloma ważniejszymi przedstawicielami na terenie całej Polski. Posiadamy kilka lat doświadczenia w instalowaniu ogrzewania ekologicznego. Produkowane systemy grzewcze są objęte dziesięć lat rękojmi.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Hydrauliczne Kraków 504 078 064 »

  Usługi które świadczy nasza firma to m.in.: instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, instalacje centralnego ogrzewania i ogrzewanie podłogowe. Usuwanie nagłych awarii hydraulicznych to jeden z podstawowych elementów naszej codziennej pracy.Bogate doświadczenie i nabyta praktyka w wykonywaniu powierzonych prac hydraulicznych to gwarancja solidności i precyzji. Nawet najbardziej złożone i potencjalnie trudne realizacje indywidualnych zamówień nie stanowią dla nas trudności. Wiele osób nie jest w stanie wykonać samodzielnie często skomplikowanych prac hydraulicznych, niezbędne staje się pogotowie hydrauliczne w Krakowie. Kontakt 504 078 064

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.wozny-kotly.pl kocioł co bez opłat »

  Konstrukcja budynku wymaga dostosowania odpowiedniego sposobu ogrzewania. Jeżeli więc już się Państwo zdecydowaliście a teraz konieczne okazuje się być dobranie właściwego kotła zachęcamy do sprawdzenia naszej strony internetowej. Nasza firma posiada w swoich zasobach kocioł z podajnikiem na ekogroszek oraz kocioł uniwersalny z rusztem wodnym. Dysponujemy innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi podwyższającymi nie tylko komfort użytkowania pieca, ale również jego bezpieczeństwo. Oferowane przez nas kotły z rusztem wodnym posiadają długoletnią gwarancję producenta, stworzone zostały z najwyższej klasy tworzyw w oparciu o wszystkie, europejskie normy! Oprócz dystrybucji służymy naszym klientom także doradztwem. Jeśli więc nie wiesz który piec kupić do swojego domu odezwij się do nas. Dopasujemy coś właściwego do indywidualnych potrzeb twojej rodziny!

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kotły i piece CO - Termoeko »

  Piece grzewcze z podajnikiem tłokowym

  Miał i ekogroszek to najtańsza forma grzania ? kosztuje nawet do 40% mniej niż prąd olej opałowy lub gaz. Żeby zdobyć takie oszczędności warto zdecydować się na podgrzewanie domu kotłem z automatycznym dawkowaniem paliwa. Współczesne kotły grzewcze grzewcze z podajnikiem tłokowym (szufladowym) są produktywne i powodują że oszczędności na ogrzewaniu stają się naprawdę wyraźne.

  Piece grzewcze proponowane przez nas uzyskały doskonałe wyniki w testach skuteczności energetycznej: aż 892%. Tak kolosalną skuteczność kotłów co zatwierdziły badania przeprowadzone przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla z Zabrza. W kotłach z podajnikiem tłokowym można spalać węgiel o granulacji aż do 4 cm ? czyli sortyment miał i ekogroszek.

  Oszczędność kosztów to jednak nie wszystko: dzięki podajnikowi opał w komorze paleniskowej jest automatycznie uzupełniany z zasobnika ? tak by temperatura wewnątrz pieca utrzymywała się na stałym poziomie. Dzięki temu w całym okresie grzewczym kocioł może działać nieprzerwanie wymagając wyłącznie usuwania popiołu i dopowiadania opału raz na kilka dni.

  W zależności od żądania na ciepło temperatury otoczenia powierzchni budynku i jego ocieplenia a także kaloryczności opału jednorazowe uzupełnienie zasobnika paliwa może wystarczyć nawet na 7 dni grzania.

  Dzięki specjalnemu rusztowi w razie awarii siatki elektrycznej realne jest stosowanie pieca metodą tradycyjną. Od teraz awarie nie muszą wywoływać przerw w ogrzewaniu domów!

  Dodatkowo przez kompletny rok piec z podajnikiem szufladowym może zapewniać stały dostęp do ciepłej wody użytkowej.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »