Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Wraz z sięgnięciem po proponowane przez naszą kancelarię usługi otrzymasz fachowe doradztwo prawne w każdej podejmowanej przez Ciebie czynności, a także pewność, że wszystkimi Twoimi sprawami opiekują się adwokaci oraz radcy prawni posiadający wiedzę i doświadczenie sprawiające, że nasze porady prawne zawsze są trafne i skuteczne.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności ? firma windykacyjna »

  Dlaczego firmy zlecają nam windykację należności i długów? Przede wszystkim oszczędzają swoje pieniądze, czas i przede wszystkim powierzają swoją wierzytelność profesjonalnej firmie windykacyjnej która jak jedna z nielicznych prowadzi sprawę windykacyjną na trzech etapach bez jakichkolwiek opłat wstępnych. Firma Windykacyjna Mediare jest firmą, która od wielu lat nieprzerwalnie wspiera firmy MSP w dochodzeniu swoich roszczeń w kraju i zagranicą oferując usługi na najwyższym poziomie. Windykację prowadzi rzesza specjalistów reprezentujących różne dziedziny nauki, gdyż wszechstronność wiedzy na temat finansów, osobowości, prawa, technik manipulacyjnych i wielu innych, które podnoszą skuteczność windykowanego długu.
  Windykacja należności prowadzona jest przez naszą firmę od początku do końca, aż do zadawalającego nas i Zleceniodawcę efektu. Postępowanie sądowe prowadzi współpracująca z nami kancelaria prawna, którą reprezentuje radca prawny.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa - kancelaria prawna »

  Często współpraca z prawnikiem kojarzyła nam się przede wszystkim z przypadkami ludzi będących na bakier z kodeksem karnym.Obecnie propozycja najbardziej znanych kancelarii adwokackich obejmuje jednakże również prawo administracyjne, spadkowe, kodeks pracy, a dodatkowo zagadnienia związane z przepisami kodeksu rodzinnego. Sam radca prawny nie współpracuje prócz tego tylko z klientami indywidualnymi. Do kancelarii adwokackich zgłaszają się również mniejsze i większe przedsiębiorstwa prowadzące tak działalność produkcyjną, jak i usługową. Zakładanie spółek - wysokiej klasy specjaliści.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań Niemcy Antywindykacja Prawnik »

  Legal Adviser Sp. z o.o. to nowocześnie zarządzana kancelaria prawna z Poznania specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, monitoringu i windykacji wierzytelności oraz doradzaniu w procesach restrukturyzacji, oddłużania (antywindykacja). Doradzamy również przy pozyskiwaniu finansowania ze źródeł pozabankowych (np. corporate bonds).

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza »

  Przy przeróżnych życiowych sytuacjach niejednokrotnie zdarza się nam korzystać z doradztwa adwokata. W obecnym zagmatwanym świecie, zwrócenie się do radcy prawnego jest bardzo dobrym posunięciem, ponieważ taka kompetentna osoba może idealnie poprowadzić naszą sprawą jak i może dostarczyć nam ewidentnie efektywnych wskazówek prawnych. Nasza wspólna kancelaria prawnicza doradza każdemu, kto chce takiej pomocy prawnej. Świadczymy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo rzetelny sposób prowadzimy wszystkie sprawy. Mamy bardzo duże doświadczenie, co pozwala nam prowadzić sprawy na wysokim poziomie i z oczekiwanym skutkiem.Kiedy przydarzy się nam już tak niemiła sytuacja jaką jest rozprawa w sądzie warto skorzystać z jakiejś fachowej kancelarii prawniczej, które będzie w stanie w profesjonalny sposób zająć się sprawą i pomóc nam w tych ciężkich chwilach. Profesjonalny prawnik naprawdę wiele może pomóc, nie tylko załatwi za nas niezbędne formalności, ale również podpowie nam jakie ruchy powinniśmy wykonać, tak więc dobry adwokat szczecin jest niezastąpioną pomocą prawną.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Przygotowujemy opinie prawne odnośnie rozmaitych umów lub koncesji jeżeli chodzi o aspekty prawne.Wesprzemy Cię w prawie energrtycznym, gospodarczym, w regulacji stanów prawnych nieruchomości, w zorganizowaniu koncesji na uzyskiwanie energii tudzież w trakcie sporów kolegialnych.Świadczymy usługi w innych językach takich jak angielski czy niemiecki, naszymi klientami są osoby prywatne oraz klienci korporacyjni i spółki także nie jest dla nas szkopułem stan prawny klienta.O ile szukasz radcy prawnego który rozwiąże za Ciebie wszelkie kłopoty powiązane z prawem to nie zastanawiaj się i wejdź na naszą witrynę lub przyjdź do nas do kancelarii.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Tomyśl »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Radca prawny Katowice »

  Kim jesteśmy? Zesopłem biegłych prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Będziesz współpracować z sprawdzonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Działamy z renomowanymi zagranicznymi prawnikami. To właśnie my, Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy.
  Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.
  Katowicka Kancelaria Duraj Reck i Partnerzy to zespoły zarządzane przez doświadczonych prawników, dedykowane licznym sektorom oraz obszarom prawa.
  Dzięki takiemu podejściu zapewniamy naszym pracownikom możliwość współpracy przy różnorodnych projektach, co owocuje wymianą wiedzy i zdobywaniem praktycznych umiejętności.

  W pracy kierujemy się otwartością w komunikacji, wzajemnym szacunkiem oraz nastawieniem na ciągły rozwój i poszukiwanie wyzwań. Jesteśmy dumni z zespołu, jaki tworzymy – doświadczonego, ale wciąż pełnego pasji.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Nastawiona na obsługę osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca dogłębną analizę zgromadzonych materiałów w sprawie i konkretnej sytuacji klienta w kontekście aktualnych przepisów prawa. Prawnik zapewnia ogólne wsparcie merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste oddanie rozpatrywanej sprawie. Kompleksowa obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna kraków »

  Jeżeli zależy wam na odzyskaniu spadku po mamie ? musisz dowiedzieć się na ten temat więcej informacji zaglądając do naszej przyszykowanej strony www. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich którzy poszukują pomocy przy spadku czy też wielu różnych sprawach. Tego typu notariusz Kraków gwarantuje klientom również przeróżne usługi jakimi jest dziedziczenie Kraków. Działa on także w miejscowości Bronowice czy także Krowodrza. Nie czekaj więc tylko odwiedź jego stronę i zapoznaj się z możliwościami!

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii ulokowanej w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to specjaliści, osoby kompetentne i należycie wykształcone, by skutecznie wspomóc Państwa własną wiedzą w prawniczych sprawach. W naszej kancelarii wytrawni pracownicy udzielą Państwu wszelkich podpowiedzi na temat nieodzownych dokumentów, odpłatności sądowych czy terminów czynności. Oczywiście nasze rady prawne otrzymane od notariusza czy też pracowników kancelarii są gratisowe, natomiast za czynności notarialne pobieramy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem ustawy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by uniknąć sytuacji, gdy brakuje pewnych dokumentów tudzież rozporządzają Państwo tylko kserokopiami - przypominamy, że potrzebne w czasie czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Nieodzowny jest również dowód os. lub inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kbram - podatki »

  Pewnie wiesz, że Warszawa to miasto gdzie istnieje potężna ilość biur realizujących usługi księgowe? Jednak czy obecnie odnalazłeś biuro księgowe które będzie fachowo zarządzać finansami Twojej działalności i przypilnuje terminowe rozliczanie urzędowych papierów? Zaręczamy że nasze biuro księgowe bezbłędnie oferuje wszystkie usługi dotyczące podatków firm. Już wiele lat istniejemy pomimo potężnej konkurencji, a liczba klientów systematycznie rośnie z czego spora suma to firmy które dowiedziały się o naszej rzetelności od obecnych klientów. Nie czekaj tylko już teraz sprawdź stronę www pod którą znajduje się nasze biuro rachunkowe ? Tam są wszystkie istotne informacje dotyczące naszych możliwości które wykonujemy po bardzo niskiej cenie. Głównym obszarem naszych możliwości jest stolica i również okoliczne miejscowości ponieważ kontakt z klientami jest dla naszej firmy strasznie istotny.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej propozycji, która jest godna polecenia. W jakim celu? Ponieważ efektywny adwokat to podstawa pozytywnego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A czasami nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak mnóstwo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe lub majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak również reprezentowanie interesanta w sądzie, jeśli wyrazi on taką wolę albo tego wymagają warunki. Można wynaleźć nas po wielu popularnych frazach typu adwokat kraków rozwód oraz podobnych. Warto skorzystać z naszej oferty i pozostać pewnym, że sprawy zostaną załatwione efektywnie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć adwokata, który zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  W naszej kancelarii z dużą praktyką i kompetentni prawnicy użyczą Państwu wszystkich danych dotyczących wymaganych dokumentów, podatków i odpłatności prawnych czy terminów czynności. Jeżeli zachodzić będzie taka potrzeba, to sporządzimy względnie potwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, wtórniki, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub zakup nieruchomości i innych dóbr materialnych. Możemy też właściwie zabezpieczać i przechowywać ważne dokumenty Klienta. Wskazany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest pewnych dokumentów - podpowiadamy, że wymagane w trakcie czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Konieczny jest również DO ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa personalia. Zapraszamy do naszego biura w Koszalinie - u nas dostaną Państwo spodziewaną pomoc.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Zbudowana przez wypróbowanego adwokata Piotra Hoffmanna kancelaria jurystów ze stołecznego miasta pragnie zachęcić wszystkie firmy do porządnej kooperacji z nami. Nasza sprawdzona prawnicza kancelaria obsługuje wszystkich klientów indywidualnych i wszelkie korporacje. Biuro sądowe ?Hoffmann i Wspólnicy? posiada u siebie tylko i wyłącznie nadzwyczaj doświadczonych i produktywnych jurystów, którzy bardzo chętnie wesprą Cię w wszelkiej sprawie cywilnej. Zaangażowani w naszej firmie juryści czynnie doradzają menadżerom oraz zatrudniającym ich firmom, w rozprawach sądowych, zarówno karnych i cywilnych. Gremium jurystów stołecznego biura prawniczego Hoffmann i Wspólnicy złożone jest z prawników, którzy to przejawiają rozległą ciekawość sądową i nieprzerwanie podchodzą z dużym animuszem do pełnionej pracy.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Na stronie pobierzesz za nieodpłatnie wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. Na stronie znajdziesz także ciekawe wpisy. Dowiesz się jak: napisać wezwanie do zapłaty, skapitalizować odsetki, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i rzeczowe wzory pism, przydatne do odzyskania należności. Prezentujemy wzory wezwania do zapłaty faktury VAT. Złóż profesjonalne wezwanie do zapłaty faktury.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: bezumownego korzystania z nieruchomości, niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconego czynszu, braku płatności z weksla, różnego typu odszkodowań, nierozliczonego zachowku, ubezpieczeń, odprawy, nierzetelnie wykonanej usługi, niezrealizowanej umowy, niezapłaconej faktury. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu odzyskiwaniu należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą windykacyjno-odszkodowawcza która oferuje szeroką gamę usług mających na celu dochodzenie należności. Zlecenia realizowane są dynamicznie i skutecznie. Wpływają na to duże umiejętności organizacyjne oraz dobre przygotowanie merytoryczne pracowników. Jesteśmy zawsze rzetelni w stosunku do naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwoka Tychy »

  Szukasz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej propozycji, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować właśnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest sporo, jednakże to, co najistotniejsze, to bez wątpliwości bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym bądź karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest sporo, jednakże to, co najistotniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej propozycji, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować właśnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest dużo, jednak to, co najważniejsze, to bez wątpienia bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, aktualnie teraz zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »