Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'humor':

 • Forum »

  Posiadanie własnego forum dyskusyjnego to marzenia wielu osób.
  Założenie dziś nie przynosi nazbyt wielu kłopotów. Wiele providerów dostarcza nieodpłatny hosting na jakim instalujemy programy forum.
  Dalszym krokiem będzie założenie działów i kategorii. Inteligentnie ułożone kategorie, sprawiają że forum dyskusyjne jest miejscem, gdzie przeważa porządek.
  Każdy dział zawiera niemało wątków, jakie otwierane są za pośrednictwem użytkowników. I musimy się skoncentrować na promocji naszego forum w necie. Przyda nam się tutaj wytrwałość.
  Kreując forum musimy pamiętać o nowych osobach, by nad wyraz ich nie zniechęcać. Wyśmienity moderator to skarb, dobieraj ich z rozwagą. Moderator monitoruje, aby forum dyskusyjne było miejscem, gdzie przestrzega się regulaminu. Za nieprzestrzeganie regulaminu jaki ma forum dyskusyjne może zostać nadane użytkownikowi ostrzeżenie czy też ban.
  Coraz więcej ludzi decyduje się na dyskusje na forum dyskusyjne w Internecie.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Stroneczka która pozwala Ci zamieszczać humorystyczne filmiczki z neta, humorystyczne zdjęcia, autorskie historyjki, ponadto dowcipy. Zawsze na wskroś posortowane, dobra nawigacja. Każdego dnia świeże treści, najlepsza jakość. Najwięcej udziału w rozszerzanie serwisu mają nasi ludzie, to dzięki nim w serwisie pojawiają się humorystyczne nowiusienkie zdjęcia, śmieszne wideo, historyki i dowcipy. Masz możność komentować i oceniać materiały, ponadto dyskutować z różnymi użytkownikami serwisu. Odnajdujemy bezustannie prasę w przeszukiwaniu najlepszych wydarzeń. Mamy mnóstwo mocnych fotek, kawałów i zabawnych filmików. Z nami spędzisz chwile, których nigdy nie zapomnisz, wyśmienita przyjemność, nuda już Cię nie złapie! Najlepszy humor i najzabawniejsze wideo, dowcipy i śmieszne zdjęcia w Internecie!

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne dowcipy »

  Wszelka osoba czasami potrzebuje momentu śmiechu. Na pewno oczekiwanie umilić mogą nam opowiadane dobre żarty albo też dokonanie na kimś jakiegoś świetnego psikusa. Jednakże gdy nie mamy kolegi do zabawienia trzeba sobie poradzić korzystając z propozycji, które oferuje nam sieć internetowa. Na witrynie www rechot.com możemy odnaleźć mnóstwo kawałów z odmiennych dziedzin tematycznych (np. dowcipy o księżach), przez co wszelka, nawet najbardziej znudzona osoba się uśmiechnie. Oprócz czytania dodawanych dowcipów w kategoriach tematycznych można samodzie;nie też dodać swój ulubiony dowcip oraz czekać na udostępnienie przez innych własnej publikacji co oznaczać będzie, że kawał i innym osobom się spodobał. Z pewnością warto przejżeć odmienne kategorie z kawałami, żeby odnaleźć te ciekawe.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Wortal całkowicie przeznaczona poprawie samopoczucia. Na witrynie można znaleźć setki, a może nawet tysiące fajnych fotografii, obrazków, memów oraz animacji. Wszystko to po to aby dostarczyć frajdy naszym fanom. Wystarczy już tylko parę chwil aby polepszyć sobie tutaj samopoczucie. Gwarantujemy że nawet największy ponurak uśmiechnie się odwiedzając naszą witrynę. To właśnie tutaj zaczęły swoją popularność memy takie jak: "stanowisko pracy", "bardzo śmieszne", czy też "wyłudzenie pieniędzy". Nie czekaj ani sekundy dłużej i przyłącz się do nas by uśmiech na dobre pojawił się na twoim obliczu.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.cieciorka.com »

  Dobry humor to podstawa na każdy dzień dlatego też nudzisz się w pracy coś cię denerwuje wpisz w przeglądarkę cieciorka.com. U na gwarancja dobrego humoru na każdy dzień, możesz także dodać coś od siebie żeby poprawić humor innym.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Od prawicy do lewicy. Obrazkowy komentarz internautów. »

  Jeżeli zastanawialiście się kiedyś która strona internetowa posiada najlepsze memy polityczne w całym Polskim internecie to już wam wyjaśnie.
  Strona tak nosi domenę www.docinek.com i zbiera materiały nawszystkie frakcje polityczne w Polskim parlamencie. Na rynku istniejemy już drugi rok i jak do tej pory udało nam się zebrać ponad 7 tyś wyjątkowych, śmiesznych lub nie obrazków o charakterze politycznym. Jeżeli masz akurat wolną chwilę i nie oglądałeś ostatnio wiadomości, a interesuję cię co się aktualnie dzieje w twoim pięknym kraju to zaprasza. Gwarantuję ci, że już na drugiej stronie serwisu będziesz w temacie.
  U nas nie ma for dla żadnego z polityka. Mamy memy złośliwe, szydercze czy wytykające będy w rządzeniu ale oczywiście wszystko podane w strawny sposób aby nie szkalować i nie obrażać polityków. W sumie każdy jest człowiekiem.

  Data dodania: 15 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • absurdy »

  Chcesz się rozśmiać? Korzystaj z proponowanej naszej strony wirtualnej na jakiej odszukasz dużo bareizmy, humor lub także absurdy. Dzięki prezentowanej stronie wirtualnej posiadasz już okazję pośmiania się z prl a też z was samych. Warto jest zainteresować się takimi humorami i bareizm, dzięki jakim rzeczywiście odnajdziemy już okazję fantastycznej zabawy. Strona www z pewnością spodoba się każdemu kto lubi humory, dowcip i umie się z nich wyśmiewać. Warto jest pozwolić sobie na taką zabawę dzięki jakiej rzeczywiście mamy okazję już być nie raz mistrzem w opowiadaniu kawałów i dowcipów. Teraz taka strona www aktualizowana jest stale i posiadamy okazję skorzystania z niej na okrągło.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »