Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'generalne wykonawstwo':

 • Kosztorysowanie-NADZORY PIOTROWSKI »

  Nasza działalność zajmuje się kierowaniem inwestycji z sektora prywatnego, publicznego i komercyjnego. Mając na celu potrzeby klienta nasza firma ma do zaoferowania usługi, których przeznaczeniem jest sprawowanie funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru, kosztorysowaniu, projektowaniu i doradztwie na etapie planowania inwestycji.

  Długoletni bagaż doświadczeń w branży budowlanej sprawia, że posiadamy wysoki standard usług.

  Dążymy do zapewnienia Klientom satysfakcji z naszej usługi, zapewniamy wyodrębnione dopasowanie oferty związanej z odpowiednią inwestycją. Dzięki temu Nasza działalność ma pozytywny odbiór wśród swoich klientów a także firm współpracujących.

  Nasza obsada posiada zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych inżynierów, dlatego też możemy realizować wszelkie zadania w krótkim czasie. Posiadamy specjalistów z działu: ogólnobudowlanej, oraz sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, kosztorysantów, projektantów oraz uprawnionych geodetów.
  Funkcjonujemy na terenie Poznania, w województwie wielkopolskim, a przy większych zleceniach realizacja odbywa się na obszarze całego kraju.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 04 2022 · szczegóły wpisu »