Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'excel':

 • Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Szkolenia komputerowe i Wdrożenia »

  Firma Network Masters zajmuje się szkoleniami komputerowymi z programów graficznych oraz biurowych takich jak pakiet MS Office. W skład takiego kursu w chodzi Excel podstawy, Excel średniozaawanswoany oraz Excel zaawansowany. Dodatkowo Excela dzielimy na szkolenia pod dany dział taki jak Excel w księgowości, Excel w logistyce, Excel w sprzedaży, Excel w administracji. Po wszystkich kursach uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia podpisany przez prowadzącego kurs.

  Zajmujemy się także Wdrożeniami IT takimi jak Microsoft Dynamics, Exchange, Active Directory czy choćby Office 365.

  Dodatkowo zajmujemy się automatyzacją pracy. Wszystkie zlecenia wykonujemy w oparciu o wykorzystanie: MS Excel, MS Access, VBA, . Net, MS SQL, MySQL, T-SQL, PL/SQL, Delphi, SAP i wiele innych.

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »