Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'edukacja':

 • Vulcan - ramowy plan nauczania »

  Nasza spółka jest producentem oprogramowania dla szkół. Programy te wspierają administrowanie placówkami na różnych poziomach. Jest to sprawdzone i nowoczesne oprogramowanie informatyczne, które wdrażane jest przez najlepszych specjalistów. Sprawdź jak łatwe jest układanie planu lekcyjnego, sprawdź jak swobodnie można zarządzać stopniami za pomocą dziennika elektronicznego. Więcej informacji:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Usyskaj właściwe wykształcenie oraz zrealizuj swoje marzenia. Kosmetyczka, doradca finansowy, psycholog i wiele innych kierunków kształcenia w jednym miejscu. Propozycja Szkół Policealnych jest dziś nader obszerna. Niedrogie szkoły policealne na terenie całego kraju. Mnóstwo Szkół Policealnych prowadzi edukację na kierunku logistyka oraz ekomia. Wejdź na forum oraz poznaj posty forumowiczów. Wyszukaj wymarzoną szkołę policealną po kryterium kierunku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Jeśli interesujesz się nauką i technologią, a dodatkowo wiadomościami naukowymi to niewątpliwie zaciekawisz się portalem naukowym Nauka.money.pl. Serwis ten zawiera najciekawsze dane z branży nauki, a ponadto streszczenia doświadczeń naukowych. Serwis kumuluje również wiele ciekawych zbiorów jak baza lerarstw czy zbiór wzorów matematycznych. Osoby, które chciałyby porozmawiać z innymi na różne tematy mogą korzystać z udostępnionych grup dyskusyjnych. O ile interesuje cię grupa dyskusyjna historia, grupa dyskusyjna socjologia albo grupa dyskusyjna medycyna to masz możliwość dołączyć do osób, które, też się interesują tymi rzeczami.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Wybierasz uczelnię prywatną, czy może wybierasz się na studia dzienne na uczelnię państwową, u nas odnajdziesz je umieszczone w jednym położeniu. Najobszerniejsza tego typu lista szkół. Nie planujesz poświęcać się wyłącznie wkuwaniu, wybierz uczelnie zaoczne na jakich możesz mieć czas na pracę czy różne zabawy. Jeszcze nie masz decyzji co do szkoły, odnajdź sobie nasz serwis. Jeżeli śnisz o studiach prestiżowej szkoły zobacz ofertę SGH albo SGGW. Nawołujemy do zabrania głosów na forum. Dojrzyj jak rozwija się aktualna propozycja uczelni wyższych. W tak wielkiej bazie na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekordy »

  Encyklopedia rekordów stonaj to strona zbierająca w jednym miejscu rekordy i ciekawostki ze świata. Setki rekordów poukładanych w kategorie tematyczne umożliwia łatwe wyszukanie zarówno rekordów świata, jak i rekordów regionalnych, na przykład rekordów Polski, Europy lub konkretnego państwa. Dzięki naszej stronie dowiesz się nie tylko gdzie leży największy wulkan świecie, ale też ile metrów ma najwyższy budynek w Niemczech po prostu odnajdziesz tu wszelkie możliwe naj.

  serdecznie zapraszamy
  stonaj.pl

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kariera i edukacja »

  Priorytet naszej kariery do dość liczący się moment w naszym życiu. Ten dobór może zaważyć na naszej szczęśliwej egzystencji. Zatem warto analizować branżowe strony internetowe, na których każdy z was może odszukać podstawowe informacje ze świata nowoczesnych technologii, edukacji i oszczędzania. Nasz portal informacyjny kariera24.info wydaje różnego warianty rady, poglądy, materiały na idee związane ze szkolnictwem wyższym, prowadzeniem działalności gospodarczej a także inne z pola pozyskiwania doświadczenia z różnych dziedzin zawodowych. Na stronie wyszperasz opisy większości zawodów, informacje młodego przedsiębiorcy, jak oszczędzać i inwestować w lokaty. Jeżeli masz także coś do powiedzenia w temacie szkolnictwa, nauki i biznesu zapraszamy na nasze strony gdzie swobodnie możesz wyrażać swoje przeświadczenia. Na naszej stronie wyszukasz także oferty pracy z Polskich miast. Profesja to również ważki fragment kariery zawodowej.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gry PC »

  Altkomp Market jest sklepem internetowym posiadającym w swojej ofercie największą ilość PC i programów edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Zapasy magazynowe uzupełniane są co najmniej dwa razy w tygodniu co jest gwarancją szybkiej realizacji każdego zarejestrowanego zamówienia. Wszystkie dostępne w sklepie gry i programy znajdują się bezpośrednio w magazynach sklepu, dzięki czemu ponad 90 procent zamówień jest wysyłanych do zamawiającego tego samego dnia lub najpóźniej w dniu następnym. Podstawowy asortyment sklepu to głównie: gry dla przedszkolaków, szkolne programy edukacyjne, encyklopedie multimedialne, kursy językowe, a także specjalistyczne komputerowe programy logopedyczne. Dostarczamy również specjalnie opracowane oprogramowanie przeznaczone do zwalczania dysleksji wspomagające szybkie wyrównanie poziomu wiedzy odpowiednio do wieku ucznia. Większość oferowanych w sklepie programów edukacyjnych posiada stosowne certyfikaty i jest wpisana na oficjalną listę środków dydaktycznych zalecanych przez MEN w procesie nauczania przedszkolnego i szkolnego.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła specjalna »

  Nie ma nic, co bardziej by rozpromieniało niż rehabilitacja dzieci, która przynosi skutek. No może jednak jest jedna taka rzecz: edukacja niepełnosprawnych, którzy chcą się uczyć i codziennie zdobywają nowe umiejętności. Tak, może właśnie dlatego tacy promienni chodzimy?
  Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" ? szkoła specjalne, gdzie ludzie są szczęśliwi.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • hiszpański »

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Współcześnie w większości ogłoszeń o pracę pośród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka zagranicznego. Głównie tym wymaganym językiem jest hiszpański. Z czego to wynika? W dużej mierze z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze kontakty z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość ludzi wyjeżdża za pracą na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest konieczny do normalnej komunikacji. Dlatego też angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Poniektórzy opiekunowie nawet inwestują już w swoje pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można spotkać propozycje nauki języka angielskiego niemowląt. W szeregu przypadków angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś szczególnym atutem, ale warunkiem koniecznym. Poniektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - rzecz jasna zależy to od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »