Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'biznes':

1 · 2 · następna strona »
 • Unia Europejska - studia praca życie »

  Europa i Unia Europejska - tu nawiążesz kontakty i znajdziesz potrzebne informacje: jak rozpocząć studia za granicą, jak zdobyć fundusze unijne i rozkręcić biznes za granicą, oraz jak podróżować po Europie.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe »

  Usługi księgowe są niezwykle często poszukiwane przez właścicieli większych przedsiębiorstw. Nic w tym dziwnego, w dzisiejszym świecie prowadzenie sprawnej księgowości to nie byle wyzwanie, profesjonalne podejście do tego zagadnienia pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy oraz nerwów. Zapraszam do skorzystania z portalu, na którym znajdą Państwo oferty usług księgowych profesjonalistów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową. Dyrektywa IPPC ma na celu ujednolicenie wymagań ochrony środowiska w całej Unii Europejskiej oraz ograniczenie nierówności podmiotów na rynkach po za Unią, które powstają w przypadku gdy takich standardów brakuje.
  Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu. Instalacja ta musi spełnić wymogi najlepszej dostępnej techniki, a już na pewno nie mogą przyczyniać się do przekroczenia granicznych wartości emisyjnych czyli dodatkowych standardów emisyjnych. Istnieje odstępstwo od reguły, oczywiście w wyjątkowych sytuacjach, kiedy organ właściwy może zezwolić na odstępstwo w pozwoleniu zintegrowanym w przypadku przekraczania granicznych wielkości emisyjnych, jeśli wykaże się nieproporcjonalnie wysokie koszty w stosunku do korzyści dla środowiska z tego tytułu.
  Nasza firma pomoże Ci w uzyskaniu profesjonalnej dokumentacji, skorzystaj z usług oferowanych przez nas!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blogi »

  Sieć internetowa współcześnie gra bardzo istotną rolę w życiu wielu ludzi. Taki stan panuje już nie tylko w firmach, ale także i w gospodarstwach prywatnych. Za pomocą internetu możliwe jest wykonanie wielu rzeczy. Poza tym można w nim także zamieścić wiele osobistych treści. Dobrym przykładem tego mogą być blogi. Każdy internauta jeśli tylko chce skorzystać z takiej możliwości, może to uczynić dzieki naszemu serwisowi blogowemu. Zapraszamy wszystkich do założenia i prowadzenia elektronicznej wersji pamiętnika.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce okołofinansowej. Umieszczamy na tym pejdżu wszelkiego rodzaju gotowe pomysły na odpalenie własnego pierwszego biznesu w życiu. Mówimy co zrobić i jak czynić aby Twój interessię udał i przyniósł nam zyski. Jeśli doszłaś do konkluzji, że harówau kogoś w firmie nie jest ciekawa dla Ciebie lub po prostu chcesz mieć własny biznes, to zapraszamy na nasz wortal biznesowy. Pomysł na biznes - u nas jedynie pewne i sprawdzone pomysły biznesowe. W naszej ofercie też wszelakiego rodzaju wywiady z ludźmi z branży biznesowej. Pokazujemy ludzi, którym udało się uruchomić i utrzymać swój biznes. Swego czasu także ktoś im dopomógł w uruchomieniu swojego biznesu, teraz oni to co wiedzą powiedzą Tobie. Powiedzą jak zrobić, żeby biznes się udał i przynosił dochodzy, opowiedzą o pewnych tipsach biznesowych i kruczkach, przedstawią biznesowe know how. Nasz portal zawiera też przewodnik, w którym pokazujemy krok po kroczku w jaki sposób uruchomić własną działalność gospodarczą, czyli jak założyć swoją firmę od zera. Nie musisz się już głowić jak to zrobić, odwiedź nasz wortal, rozkręć własny biznes i rozpocznij zarabiać pierwsze pieniądze.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka firm »

  Bezpłatna informacja w biznesie. Bezpłatna promocja Twojej spółki w globalnej sieci.
  W obecnych czasach sprawne prowadzenie biznesu/działalności/przedsiębiorstwa zależy w dużym stopniu od dobrej treści. Portal proxibank.pl to w tej chwili takie miejsce, gdzie szybko można odnaleźć potrzebną informację . To doskonałe miejsce dla właścicieli spółek każdej wielkości zarówno do przekazania oferty swojego przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), jak i do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym zilustrować można swoją propozycję video. Jest to także bezpłatny folder stron internetowych.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank informacji gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na serwisu pomogą Ci na całkiem szybkie, sprawne i przynoszące wymierne dochody odszukanie informacji korporacyjnych. W serwisie można odnaleźć spółki, warsztaty, nieruchomości, wyszukać towary, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm/spółek/korporacji jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać szybko, bez rejestracji, bezpłatnie, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych indywidualnej firmy. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi pozycjonowanie stron strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszelkie sposobów, wyszukaj adres korporacji, wyszukaj klienta, nabywcy, potrzebne informacje. Znakomita informacja w biznesie to podstawa. Ze stuprocentową pewnością znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Holandia »

  Praca Holandia. Przegląd całego rynku pracy w Holandii byłby niemożliwy, a z całą pewnością trudny, gdyby nie istniała przydatna pomoc w rodzaju naszej strony. Strona zawiera liczne oferty pracy dla osób, które nie znalazły dla siebie miejsca w polskim systemie zarobkowania. Także praca w Niemczech to dobre zajęcie. Przejrzyj oferty pracy z tych krajów.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na biznes »

  Dużo ludzi postrzega sukces w prowadzeniu własnego biznesu. Prawdopodobieństwo otworzenia działalności jednoosobowej staje się jednakowoż dużym wyzwaniem. Nasz własny biznes - Pomysl na biznes może stać się postępu zawodowego, ale może być też naszym niepowodzeniem. Zakładając własny biznes należałoby przeanalizować wszelkie zalety czy wady oraz dopiero wówczas podjąć decyzję. Młode osoby mają różne argumenty podejmując wysiłek wdrażania w życie własnego biznesu (działalności, przedsiębiorstwa) Tak bywa może być to: zapęd zarobienia większych gotówki oraz zawód dla samego siebie. Należałoby natomiast również powiedzieć o uprzedzeniu do pracy dla innych, chęci rozwoju w pracy, jak i bezrobociu w naszym kraju. Tego typu czynniki też sprawiają, iż osoby wkładają pieniądze jak też czas w postęp osobistej firmy. Obecnie na swój biznes czy jego progres mamy możliwość otrzymania funduszy z UE albo od rządu (czy z UP). Takie poparcie umożliwia rozwinąć firmę także zagwarantować stały dochód, który na początku najczęściej brak. Powinno się zaopatrzyć się w dodatkowe pieniądze spośród dostępnych dotacji, bowiem może to nam pomóc w szybszym zrealizowaniu zysków. Swoją drogą, za sprawą założenia przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) możemy stworzenia nowych stanowisk pracy, co jest nadzwyczaj dobre dla całego społeczeństwa a także dla polskiej gospodarki.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na własny biznes »

  Portal o tematyce zakładania i prowadzenia własnej firmy. Porusza dużo ciekawych tematów dla młodych biznesmenów, którzy mają zamiar otworzyć własną firmę. Znajdziecie tutaj interesujące artykuły na temat pisania biznes planu, pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej. To idealne miejsce na znalezienie informacji na potrzeby swojej przyszłej firmy. Ponadto opisane są historie ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie i ukazują jasne punkty swojej działalności oraz udzielają wskazówki swoim następcom.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjne technologie »

  Oto miejsce przyszłości: tutaj błyskotliwe rozwiązania idą w parze z innowacyjnymi technologiami. Jesteśmy inteligentnym miastem, platformą harmonijnej i wzajemnie się uzupełniającej kooperacji gigantów z sektora ICT, instytucji samorządowych i jednostek o charakterze badawczym. Opracowane przez nas rozwiązania nakierowane będą na twórcze i prekursorskie rozwiązywanie określonych problemów mieszkańców. Naszym największym plusem jest inkubator przedsiębiorczości: nowoczesne rozwiązanie, udostępniające młodym, ambitnym ludziom istotne narzędzia i rozwiązania technologiczne, pozwalające wystartować z własnym biznesem. W naszym parku stawiamy nie tylko na sprawdzone rozwiązania i doświadczenie, ale także na dynamikę, młodość i śmiałe pomysły ? tutaj pozwolimy Ci rozwinąć skrzydła.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • liga mistrzów bilety »

  Pragnąłbyś obejrzeć najciekawsze spotkania manchester united biletypiłkarskie na żywo? Nasza firma proponuje wyjazdy na ligę mistrzów na największe stadiony. W naszej ofercie wyszukasz wejściówki na mecze FC Barcelony, Arsenalu, Chelsea czy Manchesteru United. Naszą specjalnością są obozy motywacyjne powiązane z wyjazdami na rozgrywki piłkarskie ligi mistrzów na przeróżne boiska sportowe.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychód pasywny »

  Forum na temat wolności finansowej, przychodu pasywnego i pomysłach na biznes. Dobrym sposobem na rozpoczęcie budowy swojego biznesu bez dużego wkładu własnego jest własna strona www. Na początku można zainwestować mało pieniędzy, natomiast możliwości zarabiani są nieograniczone. Małe strony które posiadają kilkanaście podstron i są w pełni zautomatyzowanie mogą zarabiać na utrzymanie całej rodziny. Wypozycjonowana na niszowe frazy strona internetowa może przynieść duże dochody jej właścicielowi. Istnieją też inne sposoby jak napisanie książki, która sprzedaje się nawet długo po jej napisaniu. Jedną z nich jest "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", która traktuje o relacjach międzyludzkich. Na forum można również porozmawiać na temat rozwoju osobistego i motywacji. Kolejnym sposobem jest zarabianie na nieruchomościach, jednak wymaga to sporo wysiłku i czasu. Pozostają jeszcze programy programy partnerskie. Polega to na szukaniu klientów chętnych na zakup produktu, a następnie kiedy sprzedamy go to otrzymujemy określoną prowizję. W internecie jest dużo programów partnerskich do wyboru. Warto się zainteresować tematem dochodu pasywnego ze względu na to, że docelowo daje on wolność finansową, dużo wolnego czasu i mało pracy.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karta przedsiewziecia »

  Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia Z czym to się je Sprawdź na naszej stronie! Dowiedz się więcej o karcie informacyjnej przedsięwzięcia! Karta informacyjna przedsięwzięcia to dokument, który obowiązuje wszystkich inwestorów planujących realizację biznesów i budowli znacznie zanieczyszczających środowisko naturalne. Wszelkie dokumenty składa się w odpowiednim urzędzie gminy. Stosowne organy władzy po zapoznaniu się z wytycznymi, wydają pozwolenie, które jest przepustką do rozpoczęcia wszelkich prac. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, inaczej zwany operatem środowiskowym, to dokument, który jest niezbędnym elementem prowadzącym do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie niejednej ważnej inwestycji. Bardzo ważne, aby był on wykonany rzetelnie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Osoba wykonująca raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko ponadto powinna posiadać gruntowną wiedzę o aktualnych przepisach, znać dokumentację dotyczącą danego regionu i konkretnego terenu oraz być rzetelna w stosunku do inwestora i obowiązującego prawa.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy - jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portal biznesowy »

  Jeżeli wyszukujesz strony www na którym dowiesz się wielu atrakcyjnych informacji ze świata profesji, interesów, oszczędności i wielu innych tematów to zapraszamy na naszą branżową stronę oferujemyprace.pl - Nasza witryna to studnia wiedzy z poradami biznesowymi, które tworzone są przez fachowców z wielu zakresów gospodarki. Jeżeli prowadzisz osobistą firmę, również wiele skorzystasz sprawdzając naszą stronę gdyż prowadzimy tutaj sekcję porad dla biznesmenów. Jeżeli jesteś aktualnie na bezrobociu to także masz szansę odgadnąć funkcjonalne metody wypatrywania roboty oraz samodoskonalenia się zawodowego. Szukasz sposobów na pewne zarabianie? Mamy również porady związane z kapitałami gdzie ujawniamy jak w praktyce wypracować zysk na korzystaniu z banków. Na co dzień świeże wiadomości z rynków pracy, opinie specjalistów oraz komentarze samych gości witryny. Wejdź i przekonaj się osobiście.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program do fakturowania »

  Reset2 przygotowuje oprogramowanie dla niewielkich, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Programy finansowe charakteryzują się rozbudowanymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, którzy własną pracę wykonują szybko oraz dokładnie. Najpopularniejszymi aplikacjami jakie tworzymy są programy księgowe oraz księga przychodów. Więcej informacji na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2platnik/opis-programu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Masz własną firmę, lecz podatki nie są Twoją mocną stroną? Nie orientujesz się w nich dokładnie, a nie chcesz polegać w 100% na księgowej? Zajrzyj do nas i zapoznaj się z wszystkimi nowinkami oraz poznaj podstawową wiedzę z tego zakresu.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • agencja reklamowa poznań »

  Efektywna promocja jest bardzo istotna dla wydajnego rozwoju firmy, który skutkuje dużymi profitami i znakomitą reputacją w gronie konsumentów. Bez odpowiednich środków promocyjnych albowiem nasi przypuszczalni klienci mogą nie poznać naszej bieżącej oferty, w materii jaką jest projektowanie plakatów poznań lub też w żaden sposób nie mieć świadomości o aktywności naszego przedsiębiorstwa. Z tego względu, szczególnie gdy jesteś kierownikiem małej lub średniej firmy, powinieneś zatroszczyć się o sprawienie sobie efektywnej promocji, a zachęcającą kampanię reklamową przeprowadzi dla Ciebie banery flash! Zarówno typowe artykuły marketingowe, przykładowo ulotki i katalogi, jak i kompleksowe tworzenie firmowego wizerunku ? to wszystko otrzymasz, inicjując kooperację ze wspomnianą firmą!

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum o ebiznesie »

  Niniejsze forum internetowe porusza zagadnienie ebiznesu oraz marketingu internetowego. Są to dwa ściśle powiązane terminy. Tematyka tegoż forum bardzo wgłębia się w te zagadnienia. Można w nim odkryć bez liku kategorii począwszy od tworzenia ebiznesu, pomysłów, programowania, CMSów, pozycjonowania stron, marketingu wirusowego, a na szkoleniach i rozwoju osobistym skończywszy. Na forum panuje niesamowita atmosfera i w praktyce właściwie każdy znajdzie w nim ogrom wartościowych informacji popartych nie tylko teorią, ale co istotne praktyką i doświadczeniem forumowiczów.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarabiać pieniądze »

  Interesuje Cię temat zarabiania pieniędzy? Chcesz wiedzieć, jakie są sposoby na dobre zarobki? Na samym początku na pewno powinieneś wiedzieć, iż nie ma żadnych magicznych formuł zarabiania ogromnych pieniędzy. Oczywiście zdarzają się wygrane w różnego rodzaju grach czy loteriach, jednak są to naprawdę pojedyncze, odosobnione przypadki. Jeżeli naprawdę chcemy zarabiać pieniądze, to musimy przygotować się na naprawdę ciężką pracę. Przydatne bardzo będą również różne zdolności, którymi potrafimy się znakomicie posługiwać. Po prostu musimy być specjalistami, profesjonalistami w danej branży - o ile oczywiście chcemy dużo zarabiać nie pracując od świtu do samego zmierzchu. Wiele informacji na temat zarabiania pieniędzy znajdziesz w serwisie Portal-Gospodarczy.pl. Jeśli więc Cię to zainteresowało to zapraszamy!

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »