Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Wraz z sięgnięciem po proponowane przez naszą kancelarię usługi otrzymasz fachowe doradztwo prawne w każdej podejmowanej przez Ciebie czynności, a także pewność, że wszystkimi Twoimi sprawami opiekują się adwokaci oraz radcy prawni posiadający wiedzę i doświadczenie sprawiające, że nasze porady prawne zawsze są trafne i skuteczne.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Portal KANCELARIA24.co to szybkie, rzeczowe i profesjonalne porady prawne przez Internet. Radca prawny online, adwokat online są do Twojej dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w formie doraźnej jak i stałej obsługi prawnej. W naszym portalu nadto znajdziecie Państwo bezpłatne porady prawne w formie artykułów oraz wzory pism np. wzór pozew o rozwód. Serwis gwarantuje siedmiodniową opiekę prawną w ramach wykupionej usługi oraz pomoc prawną o najwyższej jakości, a zarazem w korzystnej cenie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie serwisu - zapraszamy.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Turczański »

  Pragnę zaproponować Państwu świadczone przeze mnie usługi prawnicze, jakie świadczę w służbie osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw w nadrzędnej rozciągłości z sąsiedztwa następujących miejscowości: Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Pawłowice. Do zajęć kancelarii adwokackiej włącza się m. in. zastępowanie klienta przed sądami, powinności mające na celu kompromisowe załagodzenie postępowania, sporządzanie podań oraz umów, świadczenie sugestii legislacyjnych jak również szereg innych. Z mym doradztwem uporacie się Państwo z dotykającymi Was problemami do jakich przystawać mogą: rozwód lub separacja, alimenty, kwestie uzależnione z postępowaniem spadkowym i podziałem dobytku, zawiązywanie spółek, opracowywanie odwołań i wniosków, sprawy natury mieszkalnej jak również z przekroju prawa pracy. Gorąco zachęcam do kontaktu oraz wizyty.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej propozycji, która jest godna polecenia. W jakim celu? Ponieważ efektywny adwokat to podstawa pozytywnego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A czasami nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak mnóstwo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe lub majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak również reprezentowanie interesanta w sądzie, jeśli wyrazi on taką wolę albo tego wymagają warunki. Można wynaleźć nas po wielu popularnych frazach typu adwokat kraków rozwód oraz podobnych. Warto skorzystać z naszej oferty i pozostać pewnym, że sprawy zostaną załatwione efektywnie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć adwokata, który zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Tomyśl »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  O ile szukacie Państwo informacji odnośnie usług prawniczych i kancelarii adwokackich to gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. To w zasadzie pewne, że właściwie każdy raz na jakiś czas będzie potrzebował profesjonalnej pomocy jakiegoś fachowca lecz nie każdy wie, gdzie się po tę pomoc udać. Dzięki naszej stronie możecie Państwo zyskać wstępną poradę, dzięki której będziecie wiedzieli gdzie wybrać się po dalszą pomoc, czy pójść do adwokata czy np. radcy prawnego. W dodatku znajdziecie u nas zbiór najlepszych kancelarii w kraju, ranking adwokatów czy opinie ludzi, którzy uprzednio korzystali z ich pomocy. Warto więc odwiedzić naszą stronę żeby przeczytać wiele przydatnych informacji. Dzięki naszej stronie nie będziecie musieli błądzić po internecie w poszukiwaniu potrzebnych informacji gdyż wszelkie porady i podpowiedzi znajdziecie na naszym forum.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Szczecin »

  Nasza kancelaria Michał Olechnowicz, znajdująca się w Szczecinie, oferuje profesjonalne usługi prawników. Wszystkie zatrudniane przez nas osoby są zarówno dobrze wykształcone, wykwalifikowane, a co najistotniejsze doświadczone w tej branży, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wszelkich naszych usług. Nasi adwokaci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Dzięki naszym najwyższym kompleksowym usługą otrzymają Państwo wszelką, niezbędną pomoc z zakresu prawa. Zajmujemy się również : energią odnawialną, zamówieniami publicznymi, obrotem nieruchomości, gospodarczym, gospodarką nieruchomości, EPU i Funduszami Unijnymi (opinie umów). Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy także stałą obsługę na korzystnych warunkach dzięki czemu będziemy w stanie lepiej chronić Państwa interesów. Ogromna wiedza i doświadczenie daje nam możliwość zagwarantowania profesjonalnych szybkich efektów. Jedyne, co należy zrobić, żeby dowiedzieć się więcej to odwiedzić naszą stronę internetową lub przyjść do naszego biura. Będziemy zaszczyceni gdy powierzą nam Państwo swoje sprawy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych już dziś !

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Nie martw się, w Bydgoszczy jest kilka kancelarii, które służą porada prawną. Porada prawna Olsztyn to gwarancja dobrze załatwionej sprawy. Jeżeli już więc jesteś zmuszony do załatwiania spraw w sądzie, skonsultuj się z adwokatami i skorzystaj z porady prawnej ? pomogą Ci załatwić najgorsze problemy. Porady prawne udzielane są poprzez grono profesjonalistów, ekspertów w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Zdarzają się sytuacje każdego, kiedy warto skorzystać z porady prawnej . W znaczącej liczbie sytuacji jest to nasze jedyne wyjście z opresji, nie jest zatem wstydem, gdy korzystamy z porady prawnej.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwoka Tychy »

  Szukasz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej propozycji, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować właśnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest sporo, jednakże to, co najistotniejsze, to bez wątpliwości bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym bądź karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest sporo, jednakże to, co najistotniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej propozycji, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować właśnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest dużo, jednak to, co najważniejsze, to bez wątpienia bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, aktualnie teraz zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Zbudowana przez wypróbowanego adwokata Piotra Hoffmanna kancelaria jurystów ze stołecznego miasta pragnie zachęcić wszystkie firmy do porządnej kooperacji z nami. Nasza sprawdzona prawnicza kancelaria obsługuje wszystkich klientów indywidualnych i wszelkie korporacje. Biuro sądowe ?Hoffmann i Wspólnicy? posiada u siebie tylko i wyłącznie nadzwyczaj doświadczonych i produktywnych jurystów, którzy bardzo chętnie wesprą Cię w wszelkiej sprawie cywilnej. Zaangażowani w naszej firmie juryści czynnie doradzają menadżerom oraz zatrudniającym ich firmom, w rozprawach sądowych, zarówno karnych i cywilnych. Gremium jurystów stołecznego biura prawniczego Hoffmann i Wspólnicy złożone jest z prawników, którzy to przejawiają rozległą ciekawość sądową i nieprzerwanie podchodzą z dużym animuszem do pełnionej pracy.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Przygotowujemy opinie prawne odnośnie rozmaitych umów lub koncesji jeżeli chodzi o aspekty prawne.Wesprzemy Cię w prawie energrtycznym, gospodarczym, w regulacji stanów prawnych nieruchomości, w zorganizowaniu koncesji na uzyskiwanie energii tudzież w trakcie sporów kolegialnych.Świadczymy usługi w innych językach takich jak angielski czy niemiecki, naszymi klientami są osoby prywatne oraz klienci korporacyjni i spółki także nie jest dla nas szkopułem stan prawny klienta.O ile szukasz radcy prawnego który rozwiąże za Ciebie wszelkie kłopoty powiązane z prawem to nie zastanawiaj się i wejdź na naszą witrynę lub przyjdź do nas do kancelarii.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Olsztyn »

  Prawnik Olsztyn. W Olsztynie znajdziesz wielu prawników. Prawnik to znana profesja ponieważ są tu studia prawnicze. Dlatego jeśli marzysz o tym, aby zostać prawnikiem w Olsztynie, przyjedź do tego miasta i dołącz do innych studentów. Praca prawnika jest dobrym zawodem, możesz dobrze zarabiać, a przy okazji pomagać ludziom. W końcu właściwie każdy potrzebuje pomocy profesjonalnego prawnika, w dzisiejszych czasach jest coraz więcej spraw, w których bez prawników z Olsztyna sobie byśmy nie poradzili. Nie bój się prosić o radę, ani jedna osoba nie musi być wszechwiedzący, nie gorzej zapytać o radę prawną i załatwić dokuczliwą sprawę tak jak powinno się.Adwokat Olsztyn

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Nastawiona na obsługę osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca dogłębną analizę zgromadzonych materiałów w sprawie i konkretnej sytuacji klienta w kontekście aktualnych przepisów prawa. Prawnik zapewnia ogólne wsparcie merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste oddanie rozpatrywanej sprawie. Kompleksowa obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Witaj.
  Oto opis strony internetowej Kancelarii Adwokackiej Anny Janickiej.
  Kancelaria prawna istnieje od 2007 roku a prowadzi ją Adwokat Anna Janicka, która specjalizuje się w sprawach medycznych.
  Zakres działalności kancelarii to sprawy spadkowe, karne, cywilne, rodzinne i opiekuńcze.
  Adwokat Anna Janicka prowadzi także sprawy o odszkodowania za błąd lekarski.
  Kancelaria odszkodowawcza świadczy swoje usługi zarówno osobom fizycznym jak i firmom.
  Każdy klient jest traktowany indywidualnie, z tym samym zaangażowaniem i starannością.
  Klient może liczyć na indywidualne podejście do jego problemu, z równym zaangażowaniem i starannością.
  Adwokat Janicka reprezentuje własnych klientów zarówno przed urzędami, sądami jak i pozostałymi instytucjami państwowymi.
  Kancelaria prawna rozpoczęła działalność w 2007 roku i jest prowadzona przez Adwokat Annę Janicką, której główna specjalizacja to sprawy medyczne.
  Siedziba kancelarii znajduje się na ul. Piotrkowskiej w Łodzi.
  Kancelaria dba o szczegóły prawne.
  Oferta na stronie internetowej kancelarii adwokackiej.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód Rzeszów - separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego (odszkodowania Rzeszów), oraz windykacji należności i postępowania egzekucyjnego. Prawnik Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • adwokat jaworzno »

  Szukasz porady prawnej? Dzięki przedstawionej stronie wirtualnej posiadasz możliwość korzystania ze wsparcia kancelarii prawnej, w jakiej masz możliwość uzyskać porady prawne wirtualne. Radca prawny Oświęcim pomoże nam w wielu sprawach prawnych, jakie to sami nie potrafimy rozwiązać. Adwokat jaworzno bez wątpienia wie jak pomóc tobie w rozstrzyganiu sporów sadowych, albo również w sprawach rozwodowych. Radca prawny Olkusz ma możliwość wam zapewnić pomoc prawną dla waszej firmy, jeżeli szukamy wsparcia w trakcie spisywania albo również sprawdzenia waszych umów z kontrahentami. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą tego typu kancelarii masz już możliwość nawiązania z nią kontaktu za pomocą strony wirtualnej.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • sprawy karne »

  W ramach stażu karnistycznego zajmuję się m.in. wypracowaniem apelacji od wyroków, których to celem jest zwrócenie uwagi sądów odwoławczych na konieczność odwołania wydanego wyroku i nadania sprawy do powtórnego zbadania z powodu pogwałcenia przepisów postępowania. Na życzenie Klienta jestem chętny podjąć się obrony podejrzanego albo reprezentacji poszkodowanego również w postępowaniu przygotowawczym i ewentualnie później przed sądem pierwszej instancji. Pod względem prawniczym interesują mnie przy tym w szczególności sprawy skomplikowane oraz precedensowe.Gwarantuje perfekcyjną analizę Państwa sprawy oraz całkowitą dyskrecję w jej
  realizowaniu. Nie stosuję metody składania klientom przysięgi co do wyniku sprawy. Kontrahent ciągle otrzymuje prawdomówną i rzetelną prawniczą ocenę sytuacji, w której się znalazł. Jako praktyk zdaję sobie sprawę z tego jak ciężko jest uzyskać
  dobre dla klienta rozwiązanie w sprawie, w której materiał dowodowy
  został przez prokuraturę lub sąd dobrze zgromadzony i obrobiony.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka Łódź »

  Chcesz skorzystać z porady najlepszego adwokata? Kancelaria Adwokacka Libero z Łodzi służy wszystkim radą i pomocą. Głównym celem naszej kancelarii, która prowadzona jest przez adwokata Krzysztofa Żelechowskiego, jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie z wyjątkową dbałością o interesy klienta. Zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów, uczestniczymy również w negocjacjach. Nasza kancelaria adwokacja kooperuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym oraz doradcą podatkowym. Pozwala to świadczyć kompleksową obsługę prawną naszym zleceniodawcom. Ważnym naszym atutem jest to, iż jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielamy porad prawnych też drogą elektroniczną po uprzedniej wpłacie niskiej kwoty. Kancelaria adwokacka Libero świadczy szeroki wachlarz usług dotyczący klientów indywidualnych, odszkodowań, obsługi firm i spraw prawnych. Do zakresu spraw dla klientów indywidualnych zalicza się: sprawy rodzinne, cywilne, prawo pracy i prawo administracyjne. Nie jest to jednak zakres zamknięty, ponieważ jak wiadomo życie pisze różne scenariusze. Prawnik Krzysztof Żelechowski posiada również duże doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych, dlatego też doskonale potrafi reprezentować swoich klientów w sprawach za zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę, odszkodowania czy też rentę. Nasz adwokat specjalizuje się również w prawie spółek handlowych, natomiast sprawami gospodarczymi zajmuje się od bardzo dawna. W zakres spraw wchodzą: sprawy nakazowe, upominawcze oraz w przedmiocie postępowania upadłościowego i naprawczego. Nasza kancelaria występuje też w obronie praw swoich klientów w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu karnym sądowym; oskarżyciela prywatnego, powoda cywilnego i oskarżyciela posiłkowego, jak również w postępowaniu karno-skarbowym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »