Angielski Online

Reklama Google


Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Pneumatyka Sklep »

  Potentat branży pneumatycznej w Polsce, Pneumat System, oferuje :
  1. Profesjonalny dobór i zakuwanie węży przemysłowych. Węże przemysłowe pod różne typy medium. Wąż przemysłowy pod każde środowisko pracy.
  2. Różne modele siłowników obrotowych. Siłowniki obrotowe o dużej powtarzalności obrotów. Siłownik obrotowy wraz z akcesoriami.
  3. Cechujące się różnymi pojemnościami zbiorników zbiorniki ciśnieniowe. Zbiornik ciśnieniowy do montażu pionowego i poziomego. Zbiorniki ciśnieniowe są jednym z podstawowych elementów każdej instalacji pneumatycznej.
  Polecamy !

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.elartpol.com.pl : listwy wibracyjne »

  Przy remoncie stosuje się faktycznie bardzo dużo zaawansowanego sprzętu. W mojej spółce znajdziesz konkretne urządzenia przeznaczone do obsługi betonu, polerowania drewna czy też pomocy przy układaniu bruku. Zacieraczki do betonu czy także frezarki do betonu, które oferujemy w każdej chwili są wypasione. Przenigdy nie oszczędzamy na jakości sprzedawanych przeze mnie produktów. Być może w ten sposób nie jesteśmy najtańsi, natomiast dajemy zapewnienie, że właściwie każdy będzie zadowolony kto wybierze nasze materiały. Sprzedajemy także dyski zacierające. Innym rodzajem usług realizowanych przez naszą firmę to serwis sprzętu budowlanego. Jeżeli już interesują Cię tego typu towary to zapraszamy do skorzystania z usług naszej korporacji. Dajemy Państwu zapewnienie zadowolenia z jakości usług i produktów przeze mnie sprzedawanych.

  Data dodania: 03 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową. Dyrektywa IPPC ma na celu ujednolicenie wymagań ochrony środowiska w całej Unii Europejskiej oraz ograniczenie nierówności podmiotów na rynkach po za Unią, które powstają w przypadku gdy takich standardów brakuje.
  Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu. Instalacja ta musi spełnić wymogi najlepszej dostępnej techniki, a już na pewno nie mogą przyczyniać się do przekroczenia granicznych wartości emisyjnych czyli dodatkowych standardów emisyjnych. Istnieje odstępstwo od reguły, oczywiście w wyjątkowych sytuacjach, kiedy organ właściwy może zezwolić na odstępstwo w pozwoleniu zintegrowanym w przypadku przekraczania granicznych wielkości emisyjnych, jeśli wykaże się nieproporcjonalnie wysokie koszty w stosunku do korzyści dla środowiska z tego tytułu.
  Nasza firma pomoże Ci w uzyskaniu profesjonalnej dokumentacji, skorzystaj z usług oferowanych przez nas!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • gCCTV Systemy Zabezpieczeń »

  Kamery przemysłowe, oferowane przez nasz obiekt handlowy gwarantują wysokiej klasy monitoring firmy jak i prywatnych posesji. Ponadto oprócz dystrybucji urządzeń dozorowych istniej e opcja zainstalowania zakupionych u nas kamer przez nasz personel. Namawiamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu »

  W aktualnych czasach mimo nieustannie panującego kryzysu gospodarczego w energicznym tempie rozwija się budownictwo jednorodzinne. Przedsiębiorstwa budowlane realizują zamówienia jedno za drugim bez żadnych przerw. Jeśli jesteś akurat przed inwestycją wykonywania własnego domu i szukasz na ten temat wiadomości, to możesz zrobić użytek z naszego nie powtarzalnego forum. Okazała zbiorowość użytkowników gwarantuje na nim odpowiedź na wszystkie kwestie jakie związane są z takim przedsięwzięciem. O skuteczności naszego serwisu przekonało się sporo rodzin.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale Stalowe »

  Steelprofil.eu to strona WWW dostawcy systemów budowlanych do budowy oraz modernizacji obiektów tzw. lekkiej obudowy. Firma ta w swojej pracy stosuje najnowocześniejsze materiały oparte na stali - m.in. takie jak kasetony, płyta warstwowa. Materiały te mogą być stosowane zarówno na dachy jak i ściany oraz elewacje hal stalowych, budynków inwentarskich, czyli m.in. pieczarkarni, mroźni, przechowalni oraz w budownictwie indywidualnym. Mamy do zaoferowania m.in. takie artykuły jak: hale stalowe systemowe ? o konstrukcji modułowej typu ZET, płyty warstwowe pur i pir, blachodachówki. Poza tym świadczymy kompleksowe usługi montażu i budowy obiektów przemysłowych - hale stalowe systemowe oraz rozwiązania autorskie. Wielkim plusem jest to, że nasze Centrum Obróbki Blach i profili oferuje najwyższej jakości usługi m.in. w zakresie: gięcia, wykrawania. Proponujemy również prefabrykację części stalowych ze 100% powtarzalnością części m.in. dla przemysłu budowlanego, techniki magazynowej, rtv. Poza tym mamy do zaoferowania przygotówki, formatki, arkusze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bloczki z betonu komórkowego »

  Wytwórca betonu komórkowego Prefabet Bielsko-Biała zaprasza do zapoznania się ze swoja ofertą. W sprzedaży posiadamy doskonałej jakości beton komórkowy w postaci tradycyjnych bloczków i płyt a także kształtek. Nasze wyroby są wytrzymałe i lekkie, co umożliwia wykonywanie wysokich konstrukcji zachowujących trwałość przez długie lata. Jednocześnie nasze bloczki z betonu komórkowego są łatwe w montażu i obróbce, co znacznie ułatwia prace budowlane. Dodatkowo nasze materiały charakteryzują się dużą ciepłochronnością i wytrzymałością na warunki atmosferyczne co z kolei ma spore znaczenie dla wygody korzystania z budynków, zbudowanych z naszych materiałów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety zewnętrzne »

  Każdy chce chronić swój dobytek w jak najlepszy sposób dbając jednocześnie o estetyczny wygląd budynku. W tym miejscu najlepiej sprawdzają się rolety zewnętrzne naszej produkcji. Są to niezwykle kompaktowe konstrukcje, które pozwalają zamontować rolety w każdej, nawet najmniejszej wnęce. Dzieje się tak dzięki temu, rolety bazują na sprawdzonych konstrukcjach niemieckich. Pancerz rolety zewnetrznej wykonany jest z tłoczonego aluminium, które wypełnione jest pianką bezfreonową o znakomitych właściwościach akustycznych i izolacyjnych. Zapewnia to, że nasz dom nie będzie tracił ciepła zimą i nie będzie nagrzewał się w upalne, letnie dni.
  Rolety zewnętrzne montujemy w takich miastach jak Łódź czy Warszawa, ale na specjalne życzenie naszych Klientów dokonujemy również montaży w całym kraju.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów na naszej stronie.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Farby »

  Benjamin Moore to farby do ścian największej jakości. Dzięki farbom Benjamin Moore każde wnętrze staje się naprawdę wyjątkowe. Obejrzysz w naszej ofercie farby o niezwyczajnych i unikatowych barwach, które zachwycą każdego. Na stronie znajdziecie Państwo również garść informacji odnoszących się do takich aspektów jak malowanie wnętrz. Duże zalety naszych produktów to ich spora odporność oraz efektywność jak i rozległy kalejdoskop kolorystyczny. W odniesieniu koncernu Benajmin Moore jak i tego w jaki sposób wygląda obecnie, na przełomie tysiąclecia BM przyłączył się do funduszu inwestycyjnego Berkshire Hathaway, jaki jest przewodzony poprzez Warrena Buffetta.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Warszawa »

  Już ponad dziesięc lat oferujemy instalację profesjonalnej klimatyzacji w obrębie Warszawy i okolic, a ponieważ nasze usługi realizujemy na wysokim poziomie to systematycznie wzrasta ilość naszych klientów, którzy chcą aby montaż klimatyzacji był wykonany rzetelnie. Dostrzegliśmy także, że znacząca ilość montujących klimatyzacę firm świadczy bardzo kiepski serwis klimatyzacji w Warszawie gdyż pisze do nas duża ilość firm w takiej kwestii. Jeśli poszukują Państwo profesjonalności to nasza firma ją zapewnia. Zobacz na naszej witrynie www jak działamy i umów się z nami na przeprowadzenie montażu klimatyzacji.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo, Architektura, Nieruchomości | Wszystko wokół budownictwa w Polsce »

  Strona budownictwo360.pl jest informatorem dla osób, które chcą wystawić lub zaaranżować własny domek a lokum. Osoby zainteresowane wypatrzą tutaj dane na przedmiot wyboru odpowiedniego ocieplania, posadzek, hydrauliki i niedrogich i bezpiecznych rozwiązań wykorzystywanych w branży budowlanej Produkujemy także o tym, jak przechowywać sprzęty i instalacje, aby miesiącami weselić się ich wykorzystywaniem. Oferujemy rad w obrębie domowych renowacji i działalności ogrodowych, spośród których może wykorzystać każdy, kto troszczy się o domek również jego środowisko. Działamy od 2010 roku stale dostarczając naszym partnerom mozliwości dotarcia do odbiorców ze swoimi materiałami. Umożliwiamy publikacje artykułów branżowych, prezentację firmy, oraz wiele więcej funkcjonalności, za pomocą których można dotrzeć do potencjalnych klientów. Naszym priorytetowym działem jest prezentacja budownictwa w Polsce. Galerie, informacje, porady artykuły czy też konta firmowe mają na celu zapewnienie rzetelnych materiałów dla naszych czytelników.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porady-Budowlane.pl - praktyczny blog na temat budownictwa »

  Zapraszam na stronę internetową bloga poświęconego budownictwu. Na blogu znajdziesz wiele przydatnych porad budowlanych w zakresie doboru materiałów budowlanych, doradztwa w wyborze różnych rozwiązań budowlanych takich jak np. opłacalność kolektorów słonecznych, dobór odpowiednich grzejników do własnego domu czy też firmy. Autor podaje na swoim blogu konkretne marki produktów, które poleca. Takie jak np. grzejniki znanej firmy Purmo, która specjalizuje się w sprzedaży grzejników płytowych już od 1952 roku. Oferując swoim klientom znakomitą jakość, funkcjonalność, a także estetykę wykonanych produktów. Natomiast w Polsce grzejniki Purmo osiągnęły, aż 50-procentowy udział w sprzedaży na naszym rynku. Zapraszam wobec tego do zapoznania się z szczegółami oraz innymi poradami budowlanymi zawartymi na tymże blogu.

  Data dodania: 26 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • handel - awax-dia.com.pl »

  Jesteśmy doświadczoną firmą produkującą wydajne i trwałe narzędzia diamentowe do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw i metali niezależnych. Na 100% produkujemy je z zastosowaniem najnowszych technik. A dodatkowo świadczymy usługi takie jak regeneracja i ostrzenie narzędzi diamentowych, które opracowujemy z wykorzystaniem precyzyjnych urządzeń nowej generacji. Naostrzone narzędzia są weryfikowane, żeby zagwarantować Państwu stabilność pracy i prawidłowe wyważenie. Uzbrajamy także maszyny i linie technologiczne w frezy diamentowe. W ofercie naszej spółki wynajdą Państwo także frezy trzpieniowe, a także frezy profilowe i piły diamentowe. Jesteśmy z całą pewnością przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług ponieważ stawiamy na precyzję, jakość, fachowość, wydajność i fachowość.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Hurtownia Deltad doradza w ogrzewaniu ekologicznym. Tworzy projekty domu energooszczędnego z wykorzystaniem energii solarnej wspomagany baterią słoneczną przy współpracy z kotłem CO. Zasięg dostaw baterii słonecznych dotyczy całego kraju. Współpracujemy z wieloma ważniejszymi przedstawicielami na terenie całej Polski. Posiadamy kilka lat doświadczenia w instalowaniu ogrzewania ekologicznego. Produkowane systemy grzewcze są objęte dziesięć lat rękojmi.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dystanse do zbrojeń »

  Producenci i sprzedawcy śrub w współczesnym czasie przeżywają niezwykły rozkwit. Popularność śrub osiągnęła bardzo wysoki poziom o czym świadczą statystyki robione na ich polecenie za pomocą wybranych narzędzi. Przykładem jest firma Alkaz, która zbadała jak popularna jest fraza śruby w Internecie. Używając narzędzia Google KeywordTollAdwords zauważono, że popularność śrub i ich całego asortymentu wykazuje widoczne zależności.Charakteryzuje się bowiem, że popularnymi związanymi z tą branżą frazami wpisywanymi do Google.pl (zajmujące według statystyk 85% rynku) są, ,sruby" oraz, ,śruby" i, ,śruby nierdzewne". Najczęściej poszukiwanymi w Sieci są śruby calowe, śruby imbusowe, śruby do betonu, śruby mikrometryczne, śruby samowiercące, śruby skrzydełkowe, śruby ampulowe, śruby drobnozwojne, śruby drobnozwojowe, śruby kotwiące, śruby młoteczkowe, śruby noskowe, śruby maszynowe, śruby miedziane, śruby dwustronne, śruby szpilki, śruby szpilki, śruby zabezpieczające....itd. Zatem znaczenie fraz w Internecie świadczy o wielkim zainteresowaniu na ten materiał złączny. Śruby rzymskie

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Części Maszyn Budowlanych »

  Jesteśmy największym hurtownikiem sprzętów budowlanych na rynku regionalnym. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu udało nam się zbyć kilka tysięcy maszyn i narzędzi. Nasze usługi to dodatkowo serwis. Posiadając pokaźne zaplecze prywatnych samochodów, części wymiennych i obsługi technicznej, zdołamy dotrzeć do konsumenta w każde miejsce, w którym znajduje się uszkodzona maszyna. Nasze produkty i usługi, jakie proponujemy zdobyły ogromne uznanie pośród klientów, od których przyjmujemy same korzystne referencje. Na skutek tego uważani jesteśmy za rzetelnego oraz wartego rekomendacji dostawcę.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • domki kempingowe »

  Oferujemy Państwu całoroczne energooszczędne domy drewniane parterowe oraz z poddaszem użytkowym w systemie budownictwa modułowego, które polega na łączeniu modułów na Państwa działce. W konsekwencji powstaje konstrukcja o odpowiednio dopasowanej do Państwa wymagań kubaturze - od 36m2 do 152m2. Domy kandayjskie konstrukcję szkieletową stalowo-drewnianą. Szkielet wyprodukowany jest ze stali hutniczej, a ponadto profili stalowych połączonych z belkami drewnianymi dzięki czemu konstrukcja jest bardzo masywna, stabilna i trwała.Szkielet podłogi składa się z prowadnic, które wykonane są z dwuteowników a rama wzmacniająca ściany z profili stalowych zimnogiętych. W tak przygotowany szkielet stalowy dopasowuje się elementy konstrukcyjne z drewna. Szczegóły drewniane przygotowuje się na specjalnych stołach stolarskich i skręca za pomocą atestowanych wkrętów, blach i kątowników do drewna. Podłoga w naszych domach ma gęste użebrowanie (deska konstrukcyjna co 17 cm), skręcona jest z obu stron płytą OSB budując tzw. konstrukcję, ,plastra miodu". Podobnie wykonany jest strop. Wszystkie wolne przestrzenie w konstrukcji wypełniane są materiałami izolacyjnymi w szczególności w miejscach połączeń tak aby nie powstawały mostki cieplne. Izolacja znajduje się zarówno wśród elementami konstrukcyjnymi jak również na zewnątrz.Tak zrobiona konstrukcja budynku zostaje posadowiona na wcześniej przygotowanych ławach fundamentowych, zazwyczaj 50 cm ponad gruntem. Rozwiązanie takie pozwala całkowicie odizolować budynek od podłoża zabezpieczając w naturalny sposób konstrukcję szkieletową przed zawilgoceniem.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • projekt instalacji gazowej Wrocław »

  Przedsiębiorstwo Nomar działa w zakresie kompleksowego świadczenia usług budowlanych oprócz tego również z zakresu ciepłownictwa a oprócz tego instalacji sanitarnych. Zakład zatrudnia wykształconą kadrę pracowników, posiadającą odpowiednie doświadczenie z zakresu świadczonych usług. Ciągle się dokształcamy, inwestujemy w nowoczesne technologie a oprócz tego udoskonalamy procesy technologiczne. Takie podejście pozwala nam zapewnić najwyższą klasę świadczonych przez nas usług. Pracownicy cały czas poprzez liczne szkolenia podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami. Realizujemy usługi serwisowe kotłowni a także pieców gazowych (zarówno serwis gwarancyjny jak a oprócz tego pogwarancyjny). Więcej konkretnych informacji na temat naszej propozycji zawarliśmy na stronie internetowej nomar.pl

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Legionowo »

  Ludzie coraz to mniej kochają lato za to jakie w rzeczywistości jest. W wielu kazusach okazuje się ponad wszystko, że nie można wyszukać dla siebie odpowiedniego przepychu nawet będąc na wakacjach gdzie ponad całość przeszkadza nam nie akuratna temperatura i wszechogarniający zaduch. Dlatego też o wiele lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie z naszej oferty klimatyzacji gdzie już nigdy nie będą musieli Państwo kłopotać się kolosalnymi temperaturami swojego otoczenia. Niezmiernie wszystko warto jest zadbać o kwestie takie jak chociaż by inaugurowanie sprzętu kompetentnego i dobrego pod w relacji do jakości, aby mógł Wam w samej rzeczy na długo posłużyć. Tylko tego typu urządzenia znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teflon bydgoszcz »

  Potrzebujesz najlepszej klasy materiałów termoizolacyjnych? Jeżeli tak to serdecznie namawiamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Istniejemy na rynku od 1999 roku a także przez ten czas wysoce rozszerzyliśmy propozycję naszej firmy. Współpracujemy z wieloma firmami dostarczającymi materiały termoizolacyjne. Nasza współpraca obejmuje takie firmy jak Klinger, Polonit, Ensinger a oprócz tego niemało innych. Jesteśmy w stanie robić zapasy takie artykuły jak tworzywa sztuczne najwyższej jakości, pierścienie uszczelniające, taśmy hamulcowe tkane i dużo innych produktów. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej firmie będzie w pełni usatysfakcjonowany. Miło zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Każdemu dostarczymy wysokiej jakości produkty a oprócz tego zapewnimy zadowolenie. Zachęcamy.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo