Angielski Online

Reklama Google


Prawo Podkategoria: Prawo

 • Unia Europejska - studia praca życie »

  Europa i Unia Europejska - tu nawiążesz kontakty i znajdziesz potrzebne informacje: jak rozpocząć studia za granicą, jak zdobyć fundusze unijne i rozkręcić biznes za granicą, oraz jak podróżować po Europie.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Wraz z sięgnięciem po proponowane przez naszą kancelarię usługi otrzymasz fachowe doradztwo prawne w każdej podejmowanej przez Ciebie czynności, a także pewność, że wszystkimi Twoimi sprawami opiekują się adwokaci oraz radcy prawni posiadający wiedzę i doświadczenie sprawiające, że nasze porady prawne zawsze są trafne i skuteczne.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Prawnicy z doświadczeniem udzielą porad prawnych z zakresu prawa: cywilnego, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości, administracyjnego, karnego, handlowego, gospodarczego, bankowego, podatkowego, pracy, ZUS, Zajmujemy się również obsługą prawną firm, rejestracją spółek, windykacją należności, odszkodowaniami oraz sporządzaniem pism procesowych, wniosków i opinii prawnych. Strona naszego biura zawiera również darmowe porady prawne z różnych dziedzin polskiego prawa. Nasze kompetencje obejmują ogólne doradztwo prawne przez Internet oraz przez telefon. Natomiast porady prawne przez telefon, dadzą Ci możliwość, natychmiastowego rozwiązania problemu. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności ? firma windykacyjna »

  Dlaczego firmy zlecają nam windykację należności i długów? Przede wszystkim oszczędzają swoje pieniądze, czas i przede wszystkim powierzają swoją wierzytelność profesjonalnej firmie windykacyjnej która jak jedna z nielicznych prowadzi sprawę windykacyjną na trzech etapach bez jakichkolwiek opłat wstępnych. Firma Windykacyjna Mediare jest firmą, która od wielu lat nieprzerwalnie wspiera firmy MSP w dochodzeniu swoich roszczeń w kraju i zagranicą oferując usługi na najwyższym poziomie. Windykację prowadzi rzesza specjalistów reprezentujących różne dziedziny nauki, gdyż wszechstronność wiedzy na temat finansów, osobowości, prawa, technik manipulacyjnych i wielu innych, które podnoszą skuteczność windykowanego długu.
  Windykacja należności prowadzona jest przez naszą firmę od początku do końca, aż do zadawalającego nas i Zleceniodawcę efektu. Postępowanie sądowe prowadzi współpracująca z nami kancelaria prawna, którą reprezentuje radca prawny.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa - kancelaria prawna »

  Często współpraca z prawnikiem kojarzyła nam się przede wszystkim z przypadkami ludzi będących na bakier z kodeksem karnym.Obecnie propozycja najbardziej znanych kancelarii adwokackich obejmuje jednakże również prawo administracyjne, spadkowe, kodeks pracy, a dodatkowo zagadnienia związane z przepisami kodeksu rodzinnego. Sam radca prawny nie współpracuje prócz tego tylko z klientami indywidualnymi. Do kancelarii adwokackich zgłaszają się również mniejsze i większe przedsiębiorstwa prowadzące tak działalność produkcyjną, jak i usługową. Zakładanie spółek - wysokiej klasy specjaliści.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • podpis elektroniczny cena »

  Jeżeli dość masz schematycznego podpisywania zaświadczeń, bez znaczenia czy jesteś przedsiębiorcą czy czy też nie to na pewno zainteresować cię powinien podpis kwalifikowany cena, jaki znajduje się w zasadniczej propozycji podpis.ifrom.pl Bez cienia wątpliwości to duże ułatwienie absolutnie dla każdego, dlatego że przyzwoli nam ono zaoszczędzić multum cennego czasu. Wyobraźcie sobie przypadek, kiedy musicie odbyć niesłychanie daleką podróż ażeby złożyć podpis na istotny dla siebie dokument. W owym trafie bezcenny okaże się ów podpis kwalifikowany, jaki zezwoli nam na znaczące zaoszczędzenie godzin i pieniędzy. System ten jest ponadto również dopracowany w ten tryb, żeby był do granic możliwości pewny. Analizując ową kwestię w obliczu stawki i przydatności, nie ulega to kwestii, że to intratna lokata.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy radca prawny Bydgoszcz »

  Kancelaria Pro-Lex Bydgoszcz funkcjonuje od 1996 roku. Dzięki niemałemu doświadczeniu zatrudnionych radców prawnych, kancelaria proponuje firmom i również klientom indywidualnym mnóstwo dobrej jakości usług prawnych, w skład których wchodzą porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, i również rejestracja działalności gospodarczej. Radca prawny z Kancelarii Pro-Lex zajmie się także sporządzaniem pism przedprocesowych a oprócz tego procesowych a także będzie profesjonalnie reprezentował swoich klientów przed sądem. Specjalnością Kancelarii Prawnej jest prawo rodzinne, cywilne i prawo pracy. Ochoczo udziela także pomocy prawnej w zakresie prawa handlowego, administracyjnego oraz upadłościowego. Wykwalifikowani fachowcy wszystkie powierzone sprawy traktują priorytetowo oraz dążą do ich pomyślnego zakończenia dla klienta.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych »

  Każden z nas od czasu do czasu dostaje na własną pocztę e-mail nieoczekiwane wiadomości. Trafia się też, iż jakaś osoba w sieci Internet narusza Wasze dobra prywatne. Winnaś mieć świadomość, że w takich sprawach potrzeba użytkować z reguł prawniczych, które zabezpieczają w tym tekście osoby poszkodowane.
  Obiecujemy, iż na premiowanej prawnej witrynie www odkryjesz wskazówki usługodawcy, jaki dużo czasu interesuje się normami prawa nowych technologii. Skonsultuj z nim osobiste sprawy a następnie pozwól na to, aż spec je rozwikła. Radośnie da Wam on tu charytatywnych porad doradczych.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Turczański »

  Pragnę zaproponować Państwu świadczone przeze mnie usługi prawnicze, jakie świadczę w służbie osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw w nadrzędnej rozciągłości z sąsiedztwa następujących miejscowości: Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Pawłowice. Do zajęć kancelarii adwokackiej włącza się m. in. zastępowanie klienta przed sądami, powinności mające na celu kompromisowe załagodzenie postępowania, sporządzanie podań oraz umów, świadczenie sugestii legislacyjnych jak również szereg innych. Z mym doradztwem uporacie się Państwo z dotykającymi Was problemami do jakich przystawać mogą: rozwód lub separacja, alimenty, kwestie uzależnione z postępowaniem spadkowym i podziałem dobytku, zawiązywanie spółek, opracowywanie odwołań i wniosków, sprawy natury mieszkalnej jak również z przekroju prawa pracy. Gorąco zachęcam do kontaktu oraz wizyty.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • FORUM PRAWNICZE - Darmowe porady prawne - porady »

  Masz pytania w dziedzinie prawa pracy, administracyjnego, handlowego, podatkowego, rodzinnego, spadkowego lub innego, a moze pytania dotyczace spraw urzedowych lub wlasnego biznesu i nie mozesz znalezc odpowiedzi? Jesli tak to zwielka radoscia pomozemy Ci, zapraszajac wszystkich zainteresowanych nanasz portal lexforum.pl. Nasz portal to nic innego jak baza porad prawnych i to calkowicie za darmo . Porady na naszym portaluprzekazywane sa przy wsparciu naszych uzytkowników, którzy przyczyniaja sie do tworzenia tej bazy, piszac i odpowiadajac na zadane pytania. Jezeli chcesz nie tylko zasiegnac porady prawnej, ale równiez podzielic sie swoja wiedza to bardzo goraco zapraszamy do odwiedzenia nas i poznania wszystkich zalet naszego forum. Chetnie pomozemy w kazdej dziedzinie prawa, wejdz i przekonaj sie sam, a gwarantujemy, ze nie pozalujesz.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Nie martw się, w Bydgoszczy jest kilka kancelarii, które służą porada prawną. Porada prawna Olsztyn to gwarancja dobrze załatwionej sprawy. Jeżeli już więc jesteś zmuszony do załatwiania spraw w sądzie, skonsultuj się z adwokatami i skorzystaj z porady prawnej ? pomogą Ci załatwić najgorsze problemy. Porady prawne udzielane są poprzez grono profesjonalistów, ekspertów w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Zdarzają się sytuacje każdego, kiedy warto skorzystać z porady prawnej . W znaczącej liczbie sytuacji jest to nasze jedyne wyjście z opresji, nie jest zatem wstydem, gdy korzystamy z porady prawnej.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklamacja »

  Na stronach portalu można znaleźć takie informacje jak: co to jest reklamacja, wzór reklamacji, wzory pism reklamacji, prawa konsumenta, niezgodność towaru z umową, zwrot towaru, rękojmia, wzór odstapienia od umowy i wiele innych.Strona Reklamacyjny jest usługą mającą na celu pomoc użytkownikom w likwidowaniu kłopotów dotyczących reklamacji towarów i usług.Portal reklamacyjny.pl oprócz użytkowych funkcji to platforma rozrywki i sztuki, która ma za zadanie m.in. wspieranie utalentowanych użytkowników, których łączy to, że mają problem z reklamacją produktu bądź usługi.Za pomocą serwisu poszkodowany konsument może złożyć reklamację. Niemniej nie powinien mylić tego z formalnym złożeniem reklamacji u sprzedawcy. Złożenie reklamacji u sprzedawcy i odmowa (zdaniem użytkownika niesłuszna), są warunkiem zamieszczenie sprawy w formie reklamacji na stronie Reklamacyjnego.Każdy użytkownik portalu Reklamacyjny.pl ma okazję uzyskania pomocy i wsparcia Ekipy Reklamacyjnej w materii dochodzenia swoich praw konsumenta.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron »

  Chciałbyś aby Twoją stronę odwiedzało jak najwięcej użytkowników, ale nie wiesz jak to osiągnąć? Napisz do profesjonalnej firmy pozycjonującej strony internetowe. Dajemy gwarancję, że nasze metody pozycjonowania podniosą statystyki odwiedzalności Państwa strony już w pierwszym miesiącu promowania Waszej strony www. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, chętnie porozmawiamy osobiście lub telefonicznie na temat pozycjonowania Państwa strony czy sklepu internetowego.Umowa z Klientem zawierana jest na czas minimum 6 miesięcy z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań Niemcy Antywindykacja Prawnik »

  Legal Adviser Sp. z o.o. to nowocześnie zarządzana kancelaria prawna z Poznania specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, monitoringu i windykacji wierzytelności oraz doradzaniu w procesach restrukturyzacji, oddłużania (antywindykacja). Doradzamy również przy pozyskiwaniu finansowania ze źródeł pozabankowych (np. corporate bonds).

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Przygotowujemy opinie prawne odnośnie rozmaitych umów lub koncesji jeżeli chodzi o aspekty prawne.Wesprzemy Cię w prawie energrtycznym, gospodarczym, w regulacji stanów prawnych nieruchomości, w zorganizowaniu koncesji na uzyskiwanie energii tudzież w trakcie sporów kolegialnych.Świadczymy usługi w innych językach takich jak angielski czy niemiecki, naszymi klientami są osoby prywatne oraz klienci korporacyjni i spółki także nie jest dla nas szkopułem stan prawny klienta.O ile szukasz radcy prawnego który rozwiąże za Ciebie wszelkie kłopoty powiązane z prawem to nie zastanawiaj się i wejdź na naszą witrynę lub przyjdź do nas do kancelarii.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • kredyt gotówkowy »

  Pieniądze to problematyka, w jakiej właściwie przenigdy nie odczuwamy nadmiaru, jest wprost odwrotnie nagminnie nam jej niedostatek. Poza stereotypowym procedurami jej otrzymywania czyli poza szlachetną pracą są również odmienne metody, ażeby błyskawicznie stłumić namolne kłopoty finansowe. Słowo tu oczywiście o materii, którą scharakteryzować zdołam jako kredyt z komornikiem. Bez wątpienia w tej sprawie przynieść ulgę nam zdoła www.kredytpolska.net. Z racji biegłej usłudze błyskawicznie uda nam się wybrnąć z ambarasów. Taka możliwość jest niezwykle istotna zwłaszcza w tak niepewnych czasach.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • odzyskiwanie odszkodowań »

  Często podróżując po drogach można spostrzec dużo podróżujących z nadmierną prędkością aut. Za duża prędkość jest główną przyczyną wypadków za granicą automobilowych. Widać to niestety nadzwyczaj często i jest smutnym i przykrym krajobrazem. Można przecież podróżować nieznacznie wolniej, a bezpieczniej dla siebie i innych. Jeśli pomimo tego brałeś udział w karambolu drogowym i wina nie leży po Twojej stronie, możesz walczyć o swoje. Istnieje duża szansa, że za taki wypadek drogowy, należy Ci się pokaźne odszkodowanie z oc innego kierowcy. Nie odkładaj i skontaktuj się z zaufaną i obeznaną firmą, która działa w całym państwie i może zapewnić wysokie odszkodowania komunikacyjne. Skontaktuj się z firmą midaslex.pl a nie będziesz żałować. Oni pomogą Ci w trudnych momentach, sprawdzą Twój wypadek bardzo dokładnie. Zapłacisz tylko za rezultaty, więc o fundusze nie musisz się troskać. Warto się z nad nimi zastanowić i wypisać formularz kontaktowy.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalni adwokaci Chojnice »

  Prowadzona przez 2 kompetentne radczynie prawnie kancelaria Radców Prawnych w położonym na Pomorzu mieście Chojnice zajmuje się fachową pomocą prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak a także osób fizycznych i spółek prawa handlowego i również firm. Radca prawny Karolina Kołakowska-Cysewska wespół z działającą z nią Anną Łuczak świadczącą swoje usługi w tym także w zakresie prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, zamówień publicznych, budowlanego a także kwestii podatkowych. Kancelaria zdolna jest dopasować się do potrzeb klienta poprzez realizację usług w miejscach, które jego osoba wskaże. Nie wszystko musi odbywać się w obrębie samej kancelarii - możliwe jest również przejście na usługi zdalne, jak a oprócz tego w siedzibie potencjalnego klienta. Sprawy priorytetowe obsługiwane są najprzód bez ograniczeń czasowych.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Tomyśl »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo