Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Adwokat Piotr Turczański

Adwokat Piotr Turczański Pragnę zaproponować Państwu świadczone przeze mnie usługi prawnicze, jakie świadczę w służbie osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw w nadrzędnej rozciągłości z sąsiedztwa następujących miejscowości: Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Pawłowice. Do zajęć kancelarii adwokackiej włącza się m. in. zastępowanie klienta przed sądami, powinności mające na celu kompromisowe załagodzenie postępowania, sporządzanie podań oraz umów, świadczenie sugestii legislacyjnych jak również szereg innych. Z mym doradztwem uporacie się Państwo z dotykającymi Was problemami do jakich przystawać mogą: rozwód lub separacja, alimenty, kwestie uzależnione z postępowaniem spadkowym i podziałem dobytku, zawiązywanie spółek, opracowywanie odwołań i wniosków, sprawy natury mieszkalnej jak również z przekroju prawa pracy. Gorąco zachęcam do kontaktu oraz wizyty.

Szczegóły strony www.turczanski.pl:

Podlinkuj stronę www.turczanski.pl:

Adwokat Piotr Turczański

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja należności ? firma windykacyjna »

  Dlaczego firmy zlecają nam windykację należności i długów? Przede wszystkim oszczędzają swoje pieniądze, czas i przede wszystkim powierzają swoją wierzytelność profesjonalnej firmie windykacyjnej która jak jedna z nielicznych prowadzi sprawę windykacyjną na trzech etapach bez jakichkolwiek opłat wstępnych. Firma Windykacyjna Mediare jest firmą, która od wielu lat nieprzerwalnie wspiera firmy MSP w dochodzeniu swoich roszczeń w kraju i zagranicą oferując usługi na najwyższym poziomie. Windykację prowadzi rzesza specjalistów reprezentujących różne dziedziny nauki, gdyż wszechstronność wiedzy na temat finansów, osobowości, prawa, technik manipulacyjnych i wielu innych, które podnoszą skuteczność windykowanego długu.
  Windykacja należności prowadzona jest przez naszą firmę od początku do końca, aż do zadawalającego nas i Zleceniodawcę efektu. Postępowanie sądowe prowadzi współpracująca z nami kancelaria prawna, którą reprezentuje radca prawny.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklamacja »

  Na stronach portalu można znaleźć takie informacje jak: co to jest reklamacja, wzór reklamacji, wzory pism reklamacji, prawa konsumenta, niezgodność towaru z umową, zwrot towaru, rękojmia, wzór odstapienia od umowy i wiele innych.Strona Reklamacyjny jest usługą mającą na celu pomoc użytkownikom w likwidowaniu kłopotów dotyczących reklamacji towarów i usług.Portal reklamacyjny.pl oprócz użytkowych funkcji to platforma rozrywki i sztuki, która ma za zadanie m.in. wspieranie utalentowanych użytkowników, których łączy to, że mają problem z reklamacją produktu bądź usługi.Za pomocą serwisu poszkodowany konsument może złożyć reklamację. Niemniej nie powinien mylić tego z formalnym złożeniem reklamacji u sprzedawcy. Złożenie reklamacji u sprzedawcy i odmowa (zdaniem użytkownika niesłuszna), są warunkiem zamieszczenie sprawy w formie reklamacji na stronie Reklamacyjnego.Każdy użytkownik portalu Reklamacyjny.pl ma okazję uzyskania pomocy i wsparcia Ekipy Reklamacyjnej w materii dochodzenia swoich praw konsumenta.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii i do skorzystania z fachowych rad notarialnych. Powiemy Państwu jak poruszać się po często złożonym świecie prawnych kruczków. W naszej kancelarii doświadczeni i kompetentni pracownicy udzielą Państwu wszelkich danych odnoszących się do wymaganych pism, podatków i należności sądowych czy terminów czynności. Możemy należycie zabezpieczyć i przechować istotne dla Państwa dokumenty. Jeżeli zachodzić będzie taki wymóg, to przygotujemy względnie zatwierdzimy następujące pisma: spadkowe, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające cesję lub zakup lokalu i pozostałych dóbr materialnych. Zapraszamy zatem serdecznie do naszej kancelarii notarialnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a potrafią w wydatny sposób wspomóc lub przyspieszyć bieg spraw.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii ulokowanej w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to specjaliści, osoby kompetentne i należycie wykształcone, by skutecznie wspomóc Państwa własną wiedzą w prawniczych sprawach. W naszej kancelarii wytrawni pracownicy udzielą Państwu wszelkich podpowiedzi na temat nieodzownych dokumentów, odpłatności sądowych czy terminów czynności. Oczywiście nasze rady prawne otrzymane od notariusza czy też pracowników kancelarii są gratisowe, natomiast za czynności notarialne pobieramy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem ustawy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by uniknąć sytuacji, gdy brakuje pewnych dokumentów tudzież rozporządzają Państwo tylko kserokopiami - przypominamy, że potrzebne w czasie czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Nieodzowny jest również dowód os. lub inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Na stronie portalu e-prawnik.pl znajduje się spora ilość dokumentów prawnych, wśród których użytkownicy znajdą na bieżąco aktualizowane dzienniki ustaw, projekty uchwał, kodeksy etc.
  "Dokumenty", są najważniejszą sekcją tego portalu prawnego. Dostęp do tych treści jest dostępny dla każdego, bez konieczności rejestracji i dokonywania opłat.

  To świetna alternatywa dla kancelarii prawnych. Współpraca odbywa się za pośrednictwem internetu.

  Treści płatne zawierają dokumenty takie jak wzory umów, pisma sądowe, formularze PIT itp.
  W celu pobrania dokumentu należ wykupić usługę "Dostęp do wzorów dokumentów" min. za pośrednictwem sms lub przelewy bankowego lub PayPal. Ceny za dostęp do dokumentów zaczynają się już od kwoty 6,15zł / 25zł.

  Portal daje także możliwość bezpośredniego zlecenia prawnikowi przygotowania określonego dokumentu prawnego.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Parkin Pyrzowice Parklot »

  Zarezerwuj Parking przy Lotnisku w 30 sekund przez Internet. Brak opłat za anulacje 0zł. Ceny od 5zł za dobę! 99% Zadowolonych Klientów. Transfer GRATIS!
  Parking w Katowicach bezpiecznie i tanio. bardzo tania doba, bo już od 5 zł za dobę. Parking posiada własny transfer na lotnisko dla osób korzystających z ich usług. Dowóz na lotnisko obywa się za pomocą klimatyzowanych autobusów. Parkin można zarezerwować online na naszej stronie https://www. parklot. pl/pl/parkingi-lotnisko-pyrzowice/
  Dodatkowo parking jest monitorowany przez 24h na dobę. Parking jest ogrodzony, oświetlony, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego, więc samochód jest dobrze strzeżony. Samo miejsce parkingowe można zarezerwować przez internet co daje nam pewność, że będziemy mieli gdzie zostawić nasz samochód W bezpiecznym miejscu. PARKLOT to solidna sieć sprawdzonych parkingów lotniskowych, Poosiadamy obiekty w całej Polsce m. in. Warszawa Okęcie Warszawa Modlin, Lotnisko Gdańsk.

  Data dodania: 23 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Na stronie pobierzesz za nieodpłatnie wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. Na stronie znajdziesz także ciekawe wpisy. Dowiesz się jak: napisać wezwanie do zapłaty, skapitalizować odsetki, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i rzeczowe wzory pism, przydatne do odzyskania należności. Prezentujemy wzory wezwania do zapłaty faktury VAT. Złóż profesjonalne wezwanie do zapłaty faktury.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: bezumownego korzystania z nieruchomości, niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconego czynszu, braku płatności z weksla, różnego typu odszkodowań, nierozliczonego zachowku, ubezpieczeń, odprawy, nierzetelnie wykonanej usługi, niezrealizowanej umowy, niezapłaconej faktury. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu odzyskiwaniu należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą windykacyjno-odszkodowawcza która oferuje szeroką gamę usług mających na celu dochodzenie należności. Zlecenia realizowane są dynamicznie i skutecznie. Wpływają na to duże umiejętności organizacyjne oraz dobre przygotowanie merytoryczne pracowników. Jesteśmy zawsze rzetelni w stosunku do naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Znajdziesz tu bezpłatny wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzór dostępny jest do ściągnięcia w pliku: docx, rtf, doc, pdf. Dodatkowo jako jedyni za pośrednictwem naszego portalu dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania odwołania od decyzji.

  Na naszym blogu znajdziesz również przydatne artykuły o tym jak dochodzić: zadośćuczynienia, odszkodowania, renty. Znajdziesz przydatne informacje jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpowszechniejsze przyczyn odmowy, ale przede wszystkim znajdziesz rzetelne i merytoryczne wzory pism, przydatne do uzyskania wysokiego odszkodowania. Udostępniamy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: PZU, Warta, Link4, Interrisk, Generali, Uniqa, Proama, Ergo Hestia. Stwórz skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, pasażerowie, rowerzyści, piesi, motocykliści. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań. Uzyskujemy dla naszych klientów wysokie odszkodowania. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »