Angielski Online

Reklama Google


Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • tajemniczy klient »

  Strona internetowa - oferta pracowni badań marketingowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe specjalizuje się w wykonaniu prac ściśle dopasowanych do potrzeb kontrahenta. Oferta prac wykonywanych przez PBJ Badania Marketingowe zawiera zarówno tradycyjne badania jakościowe - FGI, IDI, copy-test, badania ilościowe - PAPI, CATI, internetowe oraz odrębne rodzaje badań takie jak np. badanie czytelności ulotki, Desk Research czy Mystery Shopping - Tajemniczy Klient.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy Klient/Mystery Shopper. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania. Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Mystery Shopper. Żadne inne narzędzie badawcze nie da tak precyzyjnych odpowiedzi na te pytania. Poza tym badanie typu tajemniczy klient odbierane jest przez pracowników jako narzędzie kontroli co powoduje bardziej skuteczną mobilizację ludzi do pracy. Jeżeli jeszcze wyniki badań tajemniczego klienta powiążemy z systemem wynagradzania to badanie to staje się strategicznym elementem systemu motywacyjnego. W wyniku takiego badania każdy salon otrzymuje swoje indywidualne wyniki, które wskażą obszar wymagający doskonalenia. Ponadto dla całej grupy salonów tworzony jest ranking, który budzi zdrową rywalizację w obszarze dbałości o satysfakcję klienta. Nie czekaj! Zleć badania mystery shopping w Twojej firmie!

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortmedical – profesjonalne badania rynku medycznego »

  1. Ortmedical to portal tematyczny podejmujący w sposób kompleksowy tematykę badań w obszarze medical market research. Dzielimy się cenną specjalistyczną wiedzą, obejmującą takie zagadnienia jak badania obserwacyjne, kliniczne, a także statystyczne. Nasze doświadczenie w branży badania rynku medycznego sięga już kilkunastu lat, dlatego publikowane artykuły na portalu obejmują jedynie rzetelną i wartościową wiedzę. Poruszamy także tematykę badań dla farmacji – z angielskiego pharmaceutical market research. Odwiedź naszą stronę już dzisiaj i poszerzaj swoją wiedzę w zakresie badań rynku medycznego. Możesz także zlecić nam realizację tego rodzaju pomiarów. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że na pewno uzyskasz wartościowe wnioski. Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Na pewno Cię nie zawiedziemy!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże