Angielski Online

Reklama Google


Koty Podkategoria: Koty

 • Karma dla psa »

  Żeby nasz pies był zdrowy, należy go dobrze i regularnie karmić najlepiej zdrowymi produktami firm takich jak Acana czy Farmina, zapewnić mu optymalne warunki, wychodzić z nim na spacery, a także regularnie czyścić. Szczególnie ostatnia z tych czynności jest dla psa dużą przyjemnością. Kojarzy mu się z bliskim spędzaniem czasu z opiekunem. Gdy wracamy ze zwierzakiem ze spaceru, musimy również wycierać mu ubrudzone łapy, oraz jeśli trzeba podbrzusze gdy w wilgotne dni hasał w wysokich trawach. Wszystkie akcesoria do pielęgancji psa takie jak szampon dla psa, szczotki oraz najlepsze karmy możesz dostać w Crazy World Pets. Sklep Zoologiczny mieści się w CHT Marywilska w Warszawie.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin Weterynarz - Jacek Ostaszewski »

  Gabinet weterynaryjny lek. wet Jacek Ostaszewski w Szczecinie.

  Jacek Ostaszewski ? lekarz weterynarii specjalista w leczeniu kotów i psów.

  Zakres usług wykonywanych w naszym gabinecie:
  PROFILAKTYKA
  szczepienia
  badania okresowe
  LECZENIE
  interna
  choroby zakaźne
  chirurgia ogólna
  stomatologia
  dermatologia w tym również leczenie szczególnie ciężkich przypadków alergii
  położnictwo
  akupunktura
  farmakoakupunktura
  homeopatia
  izopatia
  DIAGNOSTYKA
  diagnostyka radiologiczna (z zastosowaniem najnowocześniejszego, cyfrowego sprzętu RTG)
  elektrokardiografia
  ultrasonografia
  badania laboratoryjne
  badania histopatologiczne
  badania przy użyciu mikroskopu z ciemnym polem widzenia


  Adres gabinetu:

  Gabinet Weterynaryjny
  psidoktor.pl
  ul. Bagienna 36C
  Szczecin
  szybki kontakt: 0 501 306 981

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Preparaty dla psów »

  Dla każdego miłośnika domowych zwierzaków, zdrowie kota jest jedną z ważniejszych kwestii. Ażeby o nie właściwie zadbać, najlepiej zaopatrzyć się w akuratne preparaty dla psów. Firma Sanopet proponuje pierwszy na świecie nutraceutyk dla zwierzaków - Sanopet Omega3 wyróżniający się najlepszą koncentracją Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Medykament charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością, jak również znakomitym działaniem na układ nerwowy, wzrok, skórę i sierść, serce, układ krążenia, narządy ruchu a także układ pokarmowy. Zapraszamy do zakupów w Sklepie Online Sanopet Laboratorium.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • koty brytyjskie Piła »

  Wielu ludzi sądzi, że psiak to najlepszy przyjaciel człowieka} - ale nie tylko te zwierzaki zasługują na to nazwę. Kot, a przede wszystkim kot brytyjski ma możliwość zostać dla Ciebie nieodłącznym towarzyszem, który będzie z Tobą w trudnych, a oprócz tego radosnych chwilach. Oferujemy Państwu zadbane kociaki, które są przyjaźnie usposobione (biorą udział aktywnie w życiu między ludźmi, więc posiadają porządny kontakt z ludźmi). A dodatkowo nasze kociaki przebywają przy stałą opieką weterynarza zatem zyskujecie pewność że będą to zadbane okazy. Zaznaczamy że Hodowla Igraszka została zarejestrowana w Polskiej Federacji Felinologicznej. Więcej szczegółowych treści odnośnie do baty jak również naszej działalności uzyskacie Państwo na stronie internetowej. Namawiamy zatem do odwiedzenia serwisu oraz dodatkowo zapoznania się ze specyfiką działalności naszej hodowli.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »

Koty - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty