Angielski Online

Reklama Google


Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • korepetycje Kraków - znajdż swojego korepetytora »

  korepetycje Kraków tu odnajdziesz nauczycieli z miasta Krakowa. Możesz dodawać ogłoszenie z korepetycjami. Tu odnajdziesz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Popatrz Sam korepetycje Kraków Również istnieje możliwość aby nauczyciele mogli dodawać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów uczni którzy chcą uczyć się. Korepetycje skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Kursy na wszystkich stopniach zaawansowania, Korepetycje także można wyszukać z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Kursy z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, chemia, W.O.S i wiele innych.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze eBooki »

  Chcesz skorzystać z oferty, w której pojawiają się darmowe ebooki? Nie chcesz przepłacać albo płacić za coś co jest dla Ciebie niezbyt interesujące? Skorzystaj z naszej strony internetowej, dzięki której będziesz miał możliwość pobrać darmowy ebook, zapoznać się z nim i wybrać jego pełną wersję. Tylko u nas możliwe jest odnalezienie znacznie większej i ciekawszej liczby książek w formacie PDF niż gdziekolwiek indziej. Tylko u nas ebook, którego poszukujesz jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Polecamy!

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Napisanie prezentacji maturalnej wymaga dużo poświęcenia cennego czasu. Nasz serwis ułatwi Ci to zadanie i drastycznie przyspieszy proces prezentacji maturalnej. Nasza witryna posiada setki tekstów które z pewnością przydadzą się wszystkim maturzystą. Prezentacje są ocenianie na maksimum punktów.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antyplagiat »

  Na stronie znajdziesz program antyplagiat który umożliwia sprawdzanie prac dyplomowych, prac szkolnych, tekstów opowiadań,
  oraz wszystkich innych rodzaji wypracowań.
  Z narzędzia antyplagiat może skorzystać każda osoba nie tylko nauczyciele lecz także uczniowie i studenci.
  Wejdź na stronę i pobierz program antyplagiat sprawdzający plagiat

  system plagiat sprawdza :
  prace naukowe
  prace dyplomowe,
  prace licencjackie,
  prace inżynierskie,
  prace maturalne,
  biznes plany,
  referaty,
  wypracowania,
  streszczenia,
  oraz inne materiały
  program antyplagiat jest bardzo ceniony wśród studentów a to ze względu na jego bezpieczeństwo, po dodaniu do niego pracy nie staje ona się plagiatem.
  Narzędzie anty plagiat potrafi znaleźć splagiatowane treści które podkreśli ci na czerwono oraz umie rozpoznać zwykłe cytaty które zaznacza na zielono.
  Jeśli piszesz swoją pracę dyplomową i korzystasz czasami z interentu, warto sprawdzic czy któreś z zawartych zdań w pracy nie są splagiatowane
  do tego właśnie służy System antyplagiatowy którym możesz sprawdzać dowolną ilość tekstów
  Wejdź na stronę i pobierz Antyplagiat

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Historia Polski - od chrztu do rozbiorów »

  Historia Polski to wybitni władcy, którzy odmienili historię naszego kraju. Największymi władcami bez żadnych wątpliwości byli Jadwiga i Stefan Batory. W czasach ich władzy Polska była ważnym krajem na arenie europejskiej. Piastowie wydali na świat nie tylko wybitnych przywódców, ale również byli twórcą państwa Polskiego.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  Zachęcam do poznania tego interesującego bloga, w którym zdobędziecie jedyne w swoim rodzaju książki, ebooki a także audiobooki. Każdy kto tu będzie odszuka tu pełne streszczenia utworów literackich jak również specyficzną bazę książek, ebooków i audiobooków posortowanych tematycznie według kategorii co ułatwi idealne poruszanie się po menu. Ponadto na naszych gości czeka dużo różnych ciekawostek. A wśród nich są m.in. darmowe ebooki. Są również do pobrania za free fragmenty książek. Zaczerpnij wiedzy z niepowtarzalnej i fascynującej treści. Gwarantujemy najwyższą jakość w skutek czego wszyscy będą mogli poczuć się w tym miejscu rewelacyjnie. Wejdź i pooglądaj sobie to specyficzne miejsce. Nie czekaj dłużej i wpadnij do nas by zobaczyć jak tu jest.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »

Ebooki - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki